Radical med kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn

radical med kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn

Specjalistyczny preparat nowej generacji do włosów osłabionych i wypadających. Kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów doskonale pielęgnuje włosy, przywracając im witalność i zdrowy wygląd. Wyślij   lub  Anuluj. Więcej szczegółów.

RADICAL MED, kuracja przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn - 5ml, 15 ampułek

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Zawiera składniki aktywne w wysokim stężeniu zapewniającym skuteczne i wielopoziomowe działanie, eliminuje główne przyczyny wypadania włosów.

RADICAL med

Moje doświadczenia: MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA SKÓRY GŁOWY - Wypadanie włosów

Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. Musisz mieć uruchomioną obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzystać z tej witryny. Proste zasady - zamawiasz leki online, realizujesz zamówienie w swojej aptece. Już ponad aptek w Apteline. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Neuca S.

radical med kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Działanie: - doskonale pielęgnuje włosy, przywracając im witalność oraz zdrowy wygląd, - odżywia oraz wzmacnia cebulki włosowe, - skutecznie hamuje wypadanie włosów oraz stymuluje powstanie silniejszego grubszego włosa, - odżywia oraz nawilża włosy i dotlenia skórę głowy, - sprawia, że włosy stają się mocniejsze. Zawartość ampułki wmasować w skórę głowy. Stosować przez minimum 4 tygodnie, następnie co drugi dzień przez 8 tygodni. Po 2 miesiącach stosowania ampułek wraz z szamponem z tej samej serii podzialalo. Miałam duże problemy z wypadaniem wlosow po chorobie. Za niedużą cenę znalazłam świetny produkt. Ampułka jest mała ale starcza na całą skórę głowy, Jest oleista, łatwo się rozprowadza. Od pewnego czasu używam różnych specyfików przeciwko wypadaniu włosów. Po przetestowaniu kilku z nich, z lepszym lub gorszym skutkiem, przyszła kolej na Radical Med, kurację przeciw wypasaniu włosów dla kobiet.

Komentarze

Działanie:  Doskonale pielęgnuje włosy, przywracając im witalność oraz zdrowy wygląd, odżywia i wzmacnia cebulki włosowe, przyspieszając naturalny wzrost włosów, reguluje pracę gruczołów łojowych oraz poprawia mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy, hamuje aktywność enzywmu 5-alfa-reduktazy, odpowiedzialnego za androgenalne łysienie oraz wzmacnia "zakotwiczenie" cebulki w skórze głowy, skutecznie hamuje wypadanie i przerzedzanie się włosów. Sprawia, że włosy stają się mocniejsze, wyraźnie grubsze i bardziej gęste.

Wskazania:   Kuracja w ampułkach przeciw wypadaniu włosów.

Zostaw swoją myśl