Receptura babuszki agafii szampon ziołowy przeciw wypadaniu i łamliwości włosów

receptura babuszki agafii szampon ziołowy przeciw wypadaniu i łamliwości włosów

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Specjalny balsam ziołowy Agafii przeciwko wypadaniu i łamliwości włosów, oparty na wodzie strukturyzowanej, wyciągu z 17 syberyjskich ziół, czerwonego jałowca i tarczycy bajkalskiej, z dodatkiem mumio. Delikatnie pielęgnuje, wzmacnia i odżywia włosy, regeneruje i stymuluje wzrost. Efekt: zdrowe, silne, intensywnie odżywione i nawilżone włosy. Nanieść i równomiernie rozprowadzić na świeżo umyte włosy.

Receptury babci Agafii. Szampon ziołowy domowy

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

ULUBIEŃCY WRZEŚNIA - MAFIA *BANIA AGAFII, LPM, LOVELY, ARTDECO, GYM HERO*

Szampon na bazie zmrożonej wody, która ma właściwości deszczówki, zapewnia delikatną i skuteczną pielęgnację wszystkich rodzajów włosów. Szampon jest odpowiedni do codziennego stosowania. Składniki aktywne, zawarte w szamponie, to m. Wszystkie te odpowiednio dobrane składniki, starodawne receptury i najnowsze technologie produkcji sprawiły, że powstał doskonały szampon ziołowy do codziennej pielęgnacji włosów.

receptura babuszki agafii szampon ziołowy przeciw wypadaniu i łamliwości włosów

Banfi to wcierka wzmacniająca włosy i przyspieszająca porost. Henna Pole henny to sproszkowane ziele Lawsonii Inermis przeznaczone do Lady Banfi to wcierka wzmacniająca włosy i przyspieszająca porost W skład olejku Ban Sesa wchodzi 18 ekstraktów z ziół, 5 olejów i mleko Szampon Fitokosmetik przeznaczony do wszystkich typów włosów, przede Ziołowe farby Khadi nadają włosom piękny, głęboki, wielowymiarowy,

Nie pamiętasz hasła? Zaloguj się! Zdarza się najlepszym. Już pamiętam!

Komentarze

My Sklep Puregreen używamy podanych tu danych, aby skontaktować się z Tobą w sprawie Twoich zapytań lub zamówień. Dane te pozostaną w naszym systemie, widoczne dla naszych pracowników lub odpowiedniego dostawcy , dopóki nie wycofasz swojej zgody na ich używanie.

Szampon intensywnie odżywia włosy, a także regeneruje ich strukturę.

Zdjęcie ma charakter informacyjny.

Zostaw swoją myśl