Środek na porost włosów po chemioterapii wax

środek na porost włosów po chemioterapii wax

Marta offline. Post 1. Na forum od: Post 2. Magda offline.

Włosy po chemioterapii. Jak im pomóc?

Ja miałam ją już dawno temu, wtedy byłam zadowolona, jednak nie czytałam składów a dziś unikam SLeS-ów Poza tym podobało mi się to, iż w obiegowej opinii krążyły informacje, że jest równie zalecana dla osób po chemioterapii: Ściskam!

Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny

JAK ZAPUŚCIŁAM WŁOSY + PIELĘGNACJA

Sama jestem po agresywnej chemioterapi i mam problem z wlosami. Ale po 6 tygodniach zaczely odrastac,tak jak mowil lekarz. Słyszałam o szamponie do włosow dr.

środek na porost włosów po chemioterapii wax

Leczniczy wosk do włosów i skóry głowy. Pobudza porost włosów. Dzięki odpowiedniej kompozycji i technologii produkcji, WAX to niepowtarzalna luksusowa odżywcza maska do głębokiej penetracji włosów. Nie zmienia koloru włosów. WAX zalecany jest szczególnie w przypadkach: - zniszczenia włosów przez trwałą, utlenianie, farbowanie - kruchości włosów wrodzonej i spowodowanej różnymi chorobami - przedwczesnego wypadania włosów - łupieżu - podczas i po skończonej chemioterapii - gdy potrzebne jest wzmocnienie włosów W skład WAX-u wchodzą najwyższej jakości naturalne składniki: ekstrakt liści lawsonia, ekstrakt aloe vera,organiczne woski, kwasy organiczne, białka roślinne, oczyszczone białko henny nie barwiące włosów, zdemineralizowana woda, konserwant. Zawarty w odżywce ekstrakt Aloe Vera łagodzi podrażnienia skóry głowy oraz silnie nawilża włosy suche, łamliwe i trudne do ułożenia, a także włosy ze skłonnością do przetłuszczania. Odżywka nie obciąża włosów i nie zmienia ich koloru. Pojemność: g.

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz. Włosy po chemioterapii Edytowane przez krepa Czas edycji: o Dzięki za odpowiedź.

Komentarze

Wiele osób zastanawia się jakie są sposoby na wypadanie włosów i jak najlepiej przyspieszyć porost włosów.

Osobom poddającym się chemioterapii trudno jest budować poczucie własnej wartości.

Zostaw swoją myśl