Serum łopianowe przeciw wypadaniu włosów

serum łopianowe przeciw wypadaniu włosów

Olejowy ekstrakt łopianowy wchodzący w skład Serum łopianowego wzbogacono cennymi, biologicznie aktywnymi składnikami. Pozyskano je z korzenia łopianu większego nowoczesną, ale naturalną metodą ekstrakcji, przyjazną dla człowieka i środowiska, z użyciem naturalnego rozpuszczalnika jakim jest CO2 w warunkach nadkrytycznych. Pozwala to pozyskać maksymalną ilość substancji aktywnych przy pełnym zachowaniu ich korzystnych cech. Aktywne składniki Serum łopianowego przenikają do skóry głowy i odżywiają korzenie włosów, dzięki czemu poprawiają ich funkcje. W trakcie regularnego stosowania serum zmniejsza się wypadanie włosów i poprawia się wzrost nowych włosów, następuje odbudowa struktury keratynowej.

INTENSIVE HAIR THERAPY Serum łopianowe do włosów przeciw wypadaniu - 100 ml

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Olejowy ekstrakt łopianowy wchodzący w skład Serum łopianowego wzbogacono cennymi, biologicznie aktywnymi składnikami. Pozyskano je z korzenia łopianu większego nowoczesną, ale naturalną metodą ekstrakcji, przyjazną dla człowieka i środowiska, z użyciem naturalnego rozpuszczalnika jakim jest CO2 w warunkach nadkrytycznych. Pozwala to pozyskać maksymalną ilość substancji aktywnych przy pełnym zachowaniu ich korzystnych cech.

Chyba moja ulubiona tematyka. Pewnie jakiś czas temu chętnie bym się w nie zaopatrzyła, bo włosy leciały jak szalone. Jednak teraz sytuacja się uspokoiła no i cena Łopian lubię olejek łopianowy z ekstraktem z drzewa herbacianego bardzo łagodzi mi skalp i skutecznie usuwa łupież który powstaje na skutek podrażnień a może to zasługa drzewa herbacianego. No, ale na wypadanie - kozieradka. Byłam sceptycznie nastawiona, ale zdecydowanie ze wszystkich produktów jakie stosowałam, ona najszybciej i najskuteczniej zatrzymała mi linienie.

kozieradka na wypadajace wlosy

Aktywne składniki serum łopianowego przenikają do skóry głowy i odżywiają korzenie włosów, dzięki czemu poprawiają ich funkcje. W trakcie regularnego stosowania serum zmniejsza się wypadanie włosów i poprawia się wzrost nowych włosów, następuje odbudowa struktury keratynowej. Włosy stają się mocniejsze, bardziej gęste i pełne blasku. Olejowy ekstrakt łopianowy wchodzący w skład serum łopianowego wzbogacono cennymi, biologicznie aktywnymi składnikami. Pozyskano je z korzenia łopianu większego nowoczesną, ale naturalną metodą ekstrakcji, przyjazną dla człowieka i środowiska, z użyciem naturalnego rozpuszczalnika jakim jest CO2 w warunkach nadkrytycznych. Pozwala to pozyskać maksymalną ilość substancji aktywnych przy pełnym zachowaniu ich korzystnych cech. Skawina ul.

Przeznaczenie: intensywne wypadanie włosów, łysienie, przerzedzenie włosów, wypadanie włosów po stresach, ogniskowe łysienie, choroby włosów - trichoclasis, monilethrix włosy paciorkowate , włosy bambusowate, łysienie plackowate, łysienie rozlane, łysienie androgenowe. Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Klient zobowiązany jest do przesłania na piśmie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość wraz z towarem. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał.

Komentarze

Korzeń łopianu pełen cennych olejków i substancji leczniczych.

Serum łopianowe przeciw wypadaniu włosów Intensive Hair Therapy przeznaczony jest szczególnie dla osób, które zmagają się z problemem wypadających włosów.

Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Zostaw swoją myśl