Sls wypadanie włosów

sls wypadanie włosów

SLS Sodium Lauryl Sulfate to składnik kosmetyków myjących, takich jak szampony, mydła, żele pod prysznic czy pasty do zębów. SLS sprawia, że produkty te przyjemnie się pienią. Jednak ostatnio coraz częściej na opakowaniach znajdujemy informację "bez SLS". Dlaczego SLS cieszy się tak złą sławą? I czy słusznie? Poznaj rodzaje SLS i dowiedz się, czy kosmetyki, które ja zawierają rzeczywiście są niebezpieczne.

SLS w szamponach: szkodzi czy pomaga?

Wydawałoby się, że już wszystko wiemy na ten temat. Często pojawiają się przecież informacje o tych substancjach.

Jak kupić idealny szampon do włosów?

Szampon z SLS oczyszczający -co to jest ✨ kiedy go używać-przed przedłużaniem włosów i nie tylko

Ta wartość jest zbyt krótka. Dlaczego potrzebujemy Twojej zgody? Twoja zgoda jest nam potrzebna, aby zgodnie z prawem przekazać wybranemu przez Ciebie Profesjonaliście informacje o zadanym przez Ciebie pytaniu.

naturalne wcierki na wypadające włosy

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce. SLS w szamponach ma bardzo złą sławę. To detergenty, które odpowiadają za rozpuszczanie tłuszczów z ubrań, naczyń i Twojej skóry czy włosów. SLS może mieć działanie podrażniające.

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu. To im pasuje :. Ja też : dla mnie jest zachowana równowaga, włosy mniej się przetłuszczają a skóra głowy nie swędzi. Znam osoby, które nigdy nie używają szamponów z SLS, ale dla mnie to już przesada J.

Komentarze

Pisząc o kosmetykach naturalnych nie sposób zapomnieć o szkodliwych substancjach znajdujących się w składach ich chemicznych braci. Większość z nas machnie ręką słysząc, że jest składnikiem m.

American Crew.

Czy znasz przyczynę nadmiernego wypadania włosów?

Zostaw swoją myśl