Sok z brzozy na wypadanie włosów

sok z brzozy na wypadanie włosów

Taki sok możemy znaleźć w sklepach ze zdrową żywnością, ja swój kupiłam za około 8zł w Delikatesach Centrum. W ciągu doby otrzymamy około litra soku. Po zakończeniu należy zasklepić powstały otwór specjalną pastą lub drewnianym klinem. Otrzymany sok możemy przechowywać w lodówce do 4 dni. Jak powinna wyglądać kuracja? Kuracja powinna trwać tygodnie.

Włosowa dieta: Sok z brzozy

Sok z brzozy nazywamy inaczej brzowiną czy oskołą. Stosowany od dawien dawna traktowany jest on jako naturalny środek leczniczy.

Sok z brzozy na wzmocnienie odporności

Zatrzymuje wypadanie włosów traktując je sok z cebuli i miodu i zregeneruje to

Aktualizacja : Niestety w naszym przypadku woda brzozowa długofalowo nie sprawdziła się w stosowaniu na włosy. Piękne i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety. Jednak w wielu przypadkach same chęci nie wystarczą , a stosowanie różnego rodzaju kosmetyków nie przynosi spodziewanego efektu. Twoje włosy są słabe, przetłuszczają się lub wypadają?

sok z brzozy na wypadanie włosów

Każda kobieta marzy o pięknych i lśniących włosach. Co robić, gdy wszystkie dotychczas stosowane metody zawiodły, a szampony, które miały zdziałać cuda sprawiły, że włosy są słabe, cienkie, oklapnięte, tłuste, a na dodatek wypadają? Nie poddawaj się. Zastosuj wodę brzozową, która podbiła już serca tysięcy kobiet. Nie bez powodu. Mocne, silne i lśniące włosy. Warunkiem jest jednak regularne stosowanie.

Ja też miałam problem z użytowaniem butelki, ale z racji uzyskanego dyplomu z pielęgniarstwa, jak zawsze niazawodna okazała się strzykawka: Polecam gorąco! W skład wchodzi woda i alkohol. Ja mam wodę brzozową prosto z ogrodu, a więc dodać do niej jakieś procenty żeby zadziałało? Ja bym alkoholu już nie dodawała: Zapewne znajduje się on we wcierce z drogerii jedynie, żeby przedłużyć jej datę przydatności.

Komentarze

Sok z brzozy nazywamy inaczej brzowiną czy oskołą.

Ja piłam wcześniej tylko ten sklepowy ale tej wiosny mam zamiar się "dorwać" do jakiegoś drzewa ; I wiesz Basiu, nie miałam pojęcia, że woda brzozowa ma aż tyle właściwości i zastosowań. Ja wiedziałam - ale nie wiedziałam ile.

Zostaw swoją myśl