Spironol na wypadające włosy

spironol na wypadające włosy

W niedoczynności oraz nadczynności tarczycy bardzo często cierpią włosy, które wypadają garściami, są matowe, łamliwe i nie rosną. Chorzy skarżą się na coraz rzadszą czuprynę i załamują ręce. Bardzo często wypadanie występuje falami, po etapie korzystniejszym dla kondycji włosów, następuje załamanie. Niestety nie ma złotego środka, który zadziała na każdego, ale najważniejsze w leczeniu łysienia jest diagnoza. Autorka: Good Morning — Tarczyca.

Skutki uboczne stosowania Spironol na wypadanie włosów

Rozumiem twoją wściekłość na lekarzy, tyle zmarnowanych lat Dobrze, że teraz znasz diagnozę i ja bym poszła do dermatolog nr2.

Rozmowy Nasze akcje Kody Rabatowe Booking. Polki Zdrowie Rozmowy o zdrowiu Leczenie Endokrynolog. Witam serdeczniec bardzo proszę o radę,mam 39 lat i wielki problem z wypadaniem włosów, który ciagnie sie od 3 lat. Nigdy nie brałam żadnych leków hormonalnych. Loxon bardzo szybko mi pomógł, bez linienia. Włosy nie wypadały

roztwór na wypadanie włosów

Moja mama wyłysiała czesciowo pół głowy w ciągu kilku lat. Do skóry. Jest po przeszczepie włosów, który się przyjął. Z diagnozą nie było łatwo, chodziłą od dermatologa do lekarza, i tak w kółko. Ja panicznie boję się ze będzie u mnie to samo. Ale po przeszczepie 2 lata teu już wszystko wygląda normalnie. Tylko z włosów do pasa mama ścieła je na chłopaka. Coś za coś.

Cześć, właśnie przeczytałam ten wpis. Nie mogłam nie zareagować, bo od 9 lat zmagam się z tym problemem. Potwornie boję się zapeszać, ale wydaje mi się, że jest kolosalna różnica i walka się opłaca. Nie poddawaj się! Zaczęłam za to stosować olej Khadi przyspieszający porost, o którym pisała Anwen, i jest niesamowity. Co do leków: ja brałam Diane 35, potem Cilest wycofany i jednak u mnie hamowały nieco łysienie.

Komentarze

Prawdopodobnie każdy z nas je ma. Mogą pojawiać się na całym ciele.

Akceptuję politykę prywatności.

Przez Gość Nympho, Kwiecień 22, w Zdrowie i uroda. Brał ktoś?

Zostaw swoją myśl