Strasznie wypadają mi włosy forum

strasznie wypadają mi włosy forum

Przez Gość Gośćjj, Czerwiec 19, w Zdrowie i uroda. Witam od kilku miesięcy mieszkam w wielkiej Brytanii i tu właśnie zaczął się mój problem. Strasznie wypadają mi włosy są bardzo zniszczone i nawet odżywka już im nie pomaga Czy to może być od chlorowanej wody jaka jest tu stosowana? Przywróć formatowanie.

wypadanie włosów

Przez Gość pinokio, Sierpień 9, w Zdrowie i uroda. Pewnego dnia postanowiłam najzwyczajniej w swiecie to olac. Nie niszczyłam ich szamponami z marketów, ale nie miałam tez juz ochoty wydawac kasy na drogie specyfiki, wiec zaczełam kupowac najzwyklejszą dermenę, a zamiast odżywek po kazdym myciu wcierałam ampułki seboradinu. Przywróć formatowanie.

WYPADANIE WŁOSÓW! JAK ZAPOBIEGAĆ?

Wypadania włosów to zmora wielu Polek i Polaków. Codziennie gubimy około włosów i to jest całkiem normalne. Na miejscu tego, który wypadł, wyrasta następny. Jeśli jednak straty są większe, warto sprawdzić, co może być przyczyną wypadania włosów. Sprawdź też, jakie są sposoby na wypadanie włosów! Wypadanie włosów  w nadmiernej ilości może być spowodowane wieloma czynnikami, także chorobowymi.

strasznie wypadają mi włosy forum

Mam 17 lat i strasznie wypadają mi włosy, są dosłownie wszędzie! Nie mam już ponad połowy swojej początkowej objętości kucyka, nie wiem co robić. Próbowałam już chyba wszystkiego, różnego rodzaju wcierki, sok z brzozy, witaminy, piłam skrzyp i pokrzywę i dalej nic. Mama oczywiście myśli że przesadzam i że to normalne, ale niedługo dojdzie do tego że będę miała trzy włosy na krzyż. Proszę o jakieś porady: co mogę kupić i pomoże? Pomysl czy to nie jest przez jakis niedobór w organizmie.

Od kilku miesięcy strasznie wypadają mi włosy. Codziennie na szczotce zostaje ich cała garść. Jeszcze we wrześniu miałam naprawdę bujną fryzurę , teraz widać u mnie okropne prześwity na głowie. Mam długie, proste włosy, które teraz są przyklapnięte i szybko się przetłuszczają.

Komentarze

Strona główna. Fora Nowe posty Szukaj na forum.

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz. Strasznie wypadają mi włosy - pomóżcie.

Zostaw swoją myśl