Szampon garnier fructis na wypadanie włosów

szampon garnier fructis na wypadanie włosów

Jakiś czas temu wracając od fryzjera wstąpiłam do Rossmana po odżywkę do włosów. Taka pielęgnacja dobrze wpływa na moje włosy, ale ja potrzebowałam odmiany. W oczy rzuciła mi się Wzmacniacjąca odżywka Garnier Fructis  z nowej serii Grow Strong wyeksponowana na specjalnej podstawce Ponieważ już baaardzo dawno nie miałam żadnego kosmetyku Fructis od razu ją kupiłam. Producent obiecuje w zmocnienie rosnących włosów, natychmiastowe rozplątanie i odżywienie, elastyczne włosy i zdrowy połysk.

Nowa seria do włosów Garnier Fructis Grow Strong – czy polecam?

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Formuła szamponu wzmacniającego zawiera ekstakt z jabłek oraz wzmacniający ceramid, aby włosy były silniejsze i pełne blasku aż po same końce.

Opis produktu

Przyczyny wypadania włosów- rozmowa z trychologiem Magdą Szymczak

Jakiś czas temu wracając od fryzjera wstąpiłam do Rossmana po odżywkę do włosów. Taka pielęgnacja dobrze wpływa na moje włosy, ale ja potrzebowałam odmiany. W oczy rzuciła mi się Wzmacniacjąca odżywka Garnier Fructis  z nowej serii Grow Strong wyeksponowana na specjalnej podstawce Ponieważ już baaardzo dawno nie miałam żadnego kosmetyku Fructis od razu ją kupiłam. Producent obiecuje w zmocnienie rosnących włosów, natychmiastowe rozplątanie i odżywienie, elastyczne włosy i zdrowy połysk. Wzmacniacjąca odżywka do włosów Garnier Fructis Grow Strong 8.

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Aby uzyskać więcej informacji, w tym informacje usunięciu i zamknięciu zobacz tutaj. Zgadzam się. Szampon Garnier Fructis Grow Strong skutecznie oczyszcza skórę głowy, dokładnie myje włosy i przywraca im naturalne piękno. Sposób użycia: Nanieś odpowiednią ilość szamponu na mokre włosy. Spień i dokładnie spłucz. W razie potrzeby powtórz.

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Aby uzyskać więcej informacji, w tym informacje usunięciu i zamknięciu zobacz tutaj. Zgadzam się. Szampon Garnier Fructis Goodbye Damage skutecznie oczyszcza skórę głowy, dokładnie myje włosy i przywraca im naturalne piękno. Sposób użycia: Nanieś odpowiednią ilość szamponu na mokre włosy. Spień i dokładnie spłucz.

Komentarze

Szampon wzmacniający Fructis Grow Strong został stworzony z myślą o o osobach, które borykają się z problemem wypadających i łamliwych się włosów.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

Zostaw swoją myśl