Szampon przeciw wypadaniu włosów 4 long lashes

szampon przeciw wypadaniu włosów 4 long lashes

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Oceanic Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów Long4Lashes wzmacnia osłabione i łamliwe włosy oraz hamuje ich wypadanie, które związane jest ze zmianami hormonalnymi, genetycznymi, przemęczeniem, stresem, niewłaściwą dietą oraz spowodowane czynnikami środowiska. Tetraxidylum - innowacyjny kompleks składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu.

Long 4 Lashes, szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów, 200 ml

Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów - poprawia ogólną kondycję włosów. Kosmetyk daje gwarancję długich, gęstych i lśniących włosów. Strona główna Zamów leki Strefa marek Long 4 Lashes, szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów, ml - cena Long 4 Lashes, szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów, ml.

Ekspresowa maska-serum Hydro Power to natychmiastowo działający kosmetyk intensywnie wnikający w głąb włosów i zapewniający efekt gładkich i miękkich włosów jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Ekspresowa maska-serum Plex Power to natychmiastowo działąjacy kosmetyk intensywnie wnikający w głąb włosów i zapewniający efekt odżywienia i rekonstrukcji, jak po wizycie w salonie fryzjerskim. Ekspresowa maska-serum Shine Power to natychmiastowo działający kosmetyk intensywnie wnikający w głąb włosów i zapewniający efekt połysku i miękkości, jak po wizycie w salonie fryzjerskim.

Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów - poprawia ogólną kondycję włosów. Kosmetyk daje gwarancję długich, gęstych i lśniących włosów. Strona główna Zamów leki Strefa marek Long 4 Lashes, szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów, ml - cena Long 4 Lashes, szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów, ml. Odbiór w aptece. Kurier DHL. Paczkomat InPost.

Szampon wzmacnia osłabione i łamliwe włosy oraz hamuje ich wypadanie, które związane jest ze zmianami hormonalnymi, genetycznymi, przemęczeniem, stresem, niewłaściwą dietą oraz spowodowane czynnikami środowiska. Jego receptura zawiera Tetraxidylum - innowacyjny kompleks składników aktywnych, który stymulując mikrokrążenie, odżywia cebulki włosów i zapobiega ich wypadaniu. Alantoina łagodzi podrażnienia i koi wrażliwą skórę głowy. Szampon wyraźnie poprawia kondycję włosów, zmniejsza łamliwość oraz nadaje im witalność i blask.

Komentarze

Jak już widzę cenę większą niż 10 zł to przeważnie się go nie łapię ;p.

Wygląda na to, że JavaScript jest wyłączony w twojej przeglądarce. By w pełni cieszyć się naszą stroną, upewnij się, że włączyłeś JavaScript w swojej przeglądarce.

Zostaw swoją myśl