Tabletki calcium pantothenicum - na wzrost włosów

tabletki calcium pantothenicum - na wzrost włosów

Cześć dziewczyny : Dziś kilka słów o suplemencie diety dobrze znanym i lubianym przez Włosomaniaczki - Calcium pantothenicum. Jest on znany z tego, że przyspiesza porost włosów z tego co czytałam, u niektórych rezultaty są naprawdę niesamowite. W końcu i ja postanowiłam sięgnąć po ten preparat. Jak się u mnie sprawdził? Czy moje włosy podczas jego przyjmowania rosły w zastraszającym tempie?

CALCIUM PANTOTHENICUM JELFA 50 tabletek

Właśnie nie wiem czy wypróbować cp, czy nie, odżywiam się zdowo, ale może się skuszę :. Nie stosowałam ich jeszcze, choć pewnie przyjdzie i na nie pora. Ponoć nieźle po nich wysypuje, czego akurat bardzo się obawiam i dlatego póki co nie używałam ich. Szkoda, że się u Ciebie nie sprawdziły.

Follow Me @pinoszek

NAJLEPSZY SPOSÓB NA SZYBKI POROST WŁOSÓW - 3CM W 3 TYGODNIE

U mnie właśnie nie zadziałał nic:- nie wiem czy to zależy od poziomu tej witaminy w organizmie. Może jak ktoś ma niski to efekt jest zauważalny ;- a tak serio to pokladalam w nim duże nadzieje a tu klops ;-. Możliwe, szkoda, że zawiódł,ale na tym jednym na szczęście świat się nie kończy :D. U mnie przez 1 miesiąc dawał duży przyrost około 3 cm ,następny już mniej. Dlatego ja go stosuję 2 razy w roku do 2 miesięcy każdy cykl.

Jak w temacie, dziewczyny brałyście tabletki Calcium Pantothenicum na wzrost włosów i paznokci? Pomagały wam? Warto je kupić? A jak nie to jakie macie inne sposoby na szybszy wzrost włosów? Aa ile tabletek na dzień bierzesz? Ja polecam!!

Biorę już trzecie czwarte? A co mi tam, spróbuję, może mnie to nie zabije. Ale tylko jedną tabletkę dziennie. Może odporność mi się też poprawi, bo ostatnio ciągle choruję…. Mi przez ostatnie 4 tygodnie urosło jakoś 2, cm, ale co z tego, skoro mam jakieś 15 cm zniszczonych, wycieniowanych włosów?

Komentarze

W kupił mi dzisiaj pierwsze 50 tabletek, zaczynamy ; Zacznę od 2x2 dziennie ;. Właśnie go zażywam, od tygodnia i jak na razie nic szczególnego nie zauważyłam.

Calcium Pantothenicum  to lek w formie tabletek. W składzie preparatu znajduje się pantotenian wapnia , który uczestniczy w procesach wzrostowych organizmu - doskonale regeneruje włosy, skórę oraz paznokcie.

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz.

Zostaw swoją myśl