Uryna na wypadanie włosów

uryna na wypadanie włosów

Mam 41 lat. Od 6 miesięcy wypadają mi włosy. Początkowo to było ok. Kupiłam jakieś witaminy na wzmocnienie i szampon i kiedy już wypadających włosów było mniej - nagle z dnia na dzień miesiąc temu zrobił mi się łysy placek po prawej stronie czubka głowy - dziś ma ok 4x2,cm i chyba ciągle się powiększa. Diagnoza dermatologa: łysienie plackowate.

Urynoterapia do pielęgnacji włosów?!

Medycyna naturalna i medycyna niekonwencjonalna stają się dzisiaj coraz popularniejsze. Jedną z modnych ostatnio metod, która ma coraz więcej zwolenników, jest urynoterapia, czyli leczenie moczem. Terapia ta ma kilka form stosowania i jest wskazana przy rozmaitych dolegliwościach. Jednak wzbudza też wiele kontrowersji i pytań o to, czy urynoterapia naprawdę jest skuteczna.

Sok z cebuli na włosy - działanie

WŁOSY WYPADAŁY MI GARŚCIAMI! CO ZROBIŁAM? moje porady

Home » Urynoterapia na wypadające włosy. Written by: Wojtek Cichowiak. Kiedy nasze włosy z dnia na dzień tracą swoje piękno, jest to znak, że nasz organizm jest osłabiony i potrzebuje regeneracji — wtedy warto sięgnąć po naturalne metody. Mimo że urynoterapia na wypadające włosy to dość niekonwencjonalny, kontrowersyjny sposób, wywołujący wiele dyskusji, warto go wypróbować-  efekty są widoczne już po kilku dniach, a przygotowanie uzdrawiającej mieszanki nic nie kosztuje. Niegdyś mocz był uważany za jedno z najlepszych lekarstw — odkażano nim rany.

Dziękuję Ci za ten wspaniały wpis! Będę do niego wracać i wczytywać się. Pozdrawiam serdecznie. Czekam na każdy wpis na Twoim blogu jak na błogosławieństwo :-D Bardzo jestem wdzięczna za Twoją pracę a mój mąż napewno to odczuje :-D Natalia :-D. Bardzo, bardzo dziękuję - naprawdę nie wiem co napisać w odpowiedzi żeby jakoś banalnie nie wyszło. Wielki uśmiech przesyłam Natalio! Dziękuję: Jestem wdzięczna za Twoją wrażliwość:. To bardzo cenne- umiejętność wczucia się w drugą osobę i rozmowa z daną osobą:. Jeszcze raz bardzo dziękuję:.

Urynoterapia zwana potocznie leczeniem moczem budzi kontrowersje i mieszane uczucia. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o jej stosowanie wewnętrzne czyli picie moczu. Jej zwolennicy twierdzą, że ta terapia naturalna , przy jej odpowiednim stosowaniu, może przynieść niebywałe efekty. W ten sposób można wyleczyć choroby skóry, przyspieszyć gojenie ran, pozbyć się opuchlizny i odmłodzić organizm. Picie moczu wywołuje detoks czyli oczyszczenie organizmu ze szkodliwych substancji, dzięki czemu zyskujemy więcej energii i lepsze samopoczucie.

Komentarze

Urynoterapia to chyba jedna z najbardziej kontrowersyjnych metod stosowanych przez medycynę naturalną, z drugiej jednak strony stosowana jest od wielu już wieków, uznać można ją więc za jedną z najstarszych i pomimo sceptycznych opinii także najskuteczniejszych. Stosowanie własnego moczu jako cennego medykamentu na wszelkiego rodzaju dolegliwości dla większości osób jest jednak odtrącające.

Przypadki, w których akupresura działa lepiej niż leki Akupresura.

Nieodpowiedni styl życia, dużo stresu, ciąża i fatalne odżywianie są zwykle przyczyną nadmiernego wypadania włosów.

Zostaw swoją myśl