Vichy ampułki przeciw wypadaniu włosów jak stosować

vichy ampułki przeciw wypadaniu włosów jak stosować

Kuracja opracowana dla kobiet w celu przeciwdziałania wypadaniu włosów Dercos Aminexil Clinical 5 działa jednocześnie na 5 różnych obszarów powodujących osłabienie i wypadanie włosów. Poziom włókna włosa: Aminexil i Arginina wspomagają zakotwiczenie włókien włosa w mieszku oraz poprawiają mikrokrążenie. Cząsteczka SP94 działa wzmacniająco na osłabione włókno włosa i odbudowuje jego strukturę. Poziom skóry głowy: Woda Termalna z Vichy, Pirokton Olaminy, Witamina E przywracają równowagę skóry głowy oraz wzmacniają jej barierę ochronną. Dodatkowo formuła dla kobiet wzbogacona została o witaminy PP oraz B6, które rewitalizują włókno włosa. Vichy Dercos Aminexil Clinical 5 formuła dla kobiet to potwierdzona badaniami klinicznymi skuteczność, już po 6 tygodniach.

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Aby uzyskać więcej informacji, w tym informacje usunięciu i zamknięciu zobacz tutaj.

Nie zdejmuj ani nie przebijaj zamknięcia ampułki. Umieść aplikator pionowo na ampułce. Dokręć do chwili zablokowania aplikatora. Naciśnij na membranę i nakładaj preparat u nasady włosów, pasmo po paśmie. Nie spłukuj. W przypadku zbyt wolnego wypływania: Wstrząśnij.

vichy ampułki przeciw wypadaniu włosów jak stosować

Kuracja przeciw wypadaniu włosów o kompleksowym działaniu dla kobiet. Regeneruje i wzmacnia włosy. Kuracja przeciw wypadaniu włosów Vichy Dercos Aminexil Clinical 5. Zapewnia zintegrowane działanie w 5 obszarach zidentyfikowanych jako przyczyny wypadania włosów:. Poziom włókna włosa: 1. Poziom skóry głowy: poziom przestrzeni międzymieszkowych - stanowi interfejs pomiędzy zewnętrznym i wewnętrznym środowiskiem włosa. Osłabiona odporność skóry głowy - Woda termalna z Vichy wzmacnia barierę ochronną skóry głowy. Poziom mieszka włosa: 4.

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Aby uzyskać więcej informacji, w tym informacje usunięciu i zamknięciu zobacz tutaj. Zgadzam się. Wyjątkowa kuracja przeciwko przedwczesnemu wypadaniu włosów u kobiet. Pomaga w utrzymywaniu i przywracaniu struktury mieszków włosowych. Włosy rosną grubsze i bardziej odporne.

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ampułki występują w dwóch wersjach: dla mężczyzn Aminexil 1.

Zostaw swoją myśl