Vichy ampulki na porost wlosow opinie

vichy ampulki na porost wlosow opinie

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Vichy Dercos Neogenic - kuracja stymulująca wzrost nowych włosów przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W efekcie uśpione cebulki włosów zostają pobudzone. Liczba włosów zwiększa się.

Vichy Dercos Neogenic – moja opinia po 3 miesiącach

Vichy Dercos Neogenic to innowacyjna formuła stymulująca wzrost nowych włosów. Vichy Dercos Neogenic to nie tylko kuracja wzmacniająca o nietłustej formule, ale też produkt ułatwiający stylizację włosów i zachowanie ich świeżości, z delikatną nutą zapachową. Włosy są wzmocnione i odżywione o lśniącym wyglądzie i sprężystości.

CZY WARTO KUPIĆ VITAPIL? Moja opinia po 2 miesiącach

Od roku edukuję Polki z pielęgnacji włosów. A wszystko zaczęło się od tego, że doszczętnie zniszczyłam swoje włosy i postanowiłam je odratować. Swoją drogę do zdrowych i pięknych włosów opowiadam na tym blogu.

vichy ampulki na porost wlosow opinie

Pozytywne Neutralne 3. Negatywne 0. Oferty pochodzą z serwisu. E-sklepy Wybierz kategorię. Produkty Wybierz kategorię. AGD Art. Medyczne Biuro Budowa i remont Dla dzieci Dom i wnętrze. Zegarki i biżuteria Zoologiczne i hobby Żywność i napoje. Firma Wybierz kategorię.

Na szczęście po niecałych trzech miesiącach regularnego wcierania ampułek Vichy pojawiła się u mnie  olbrzymia ilość baby hair. Zakola, które wyglądały najgorzej zdecydowanie się zmniejszyły, a cała głowa pokryta jest jeżykiem króciutkich włosków! Najbardziej widoczne są oczywiście te nad czołem, na linii włosów:. Nie wiem czy jest ich dokładnie — tak jak obiecuje producent, ale na pewno jest ich tak dużo, że za kilka miesięcy włosy u nasady powinny wrócić do swojego najlepszego czasu, a kucyk odzyskać utracone 3cm grubości.

Komentarze

Specjalnie dla osób, które borykają się z problemem utraty włosów oraz dla wszystkich, którzy chcą im nadać sprężystości i bardziej wzmocnić, opracowano lecznicze ampułki.

Testerki od ponad miesiąca codziennie wcierają w skórę głowy serum Vichy Dercos Neogenic. Jakie są ich wrażenia po miesięcznej kuracji? Tutaj możecie przeczytać jakie były ich oczekiwania.

JavaScript seems to be disabled in your browser. For the best experience on our site, be sure to turn on Javascript in your browser.

Na szczęście po niecałych trzech miesiącach regularnego wcierania ampułek Vichy pojawiła się u mnie  olbrzymia ilość baby hair. Zakola, które wyglądały najgorzej zdecydowanie się zmniejszyły, a cała głowa pokryta jest jeżykiem króciutkich włosków!

Zostaw swoją myśl