Vis plantis 01.basil element szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów

vis plantis 01.basil element szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów

Właśnie niedawno dotarł do mojej pracy i kusiło mnie, aby kupić. Po Twojej recenzji pewnie go wypróbuje :. Thank you for your post. Zużyłam całe opakowanie do dna, razem z odżywką u mnie świetnie się sprawdził :. Witamy w Chester Brain Loan Service Brianloancompany yahoo.

Vis Plantis 01.Basil Element Szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów 300 ml

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ocimum Basilicum Element to ekstrakt pozyskiwany z bazylii, na drodze metody biotechnologicznej.

Ciekawe produkty, mało znana firma - ale interesująca.. Do tej pory poznałam jeden szampon o takim działaniu, więc nie nastawiam się negatywnie ;. Nie mam problemów z wypadaniem włosów ale maskę to bym chętnie wypróbowała.

vis plantis 01.basil element szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów

Ocimum Basilicum Element to naturalny, ekologiczny ekstrakt pozyskiwany z bazylii, na drodze nowatorskiej metody biotechnologicznej stosowanej do tej pory głównie w farmacji. Badania kliniczne wykazały, z˙e ekstrakt z bazylii znacząco zmniejsza wypadanie włosów u kobiet i me? Naturalny Czynnik Nawilz˙aja? Aby w pełni wykorzystac´ działanie aktywnych składników szamponu Basil Element, przed uz˙yciem dokładnie rozczesz włosy, aby rozpla? Zmocz włosy i nałóz˙ na nie równomiernie odpowiednią ilos´c´ szamponu. Rozprowadz´ szampon na całej długos´ci włosów masującymi ruchami, po czym spłucz go letnia? W razie potrzeby umyj włosy jeszcze raz. Używaj szamponu tak często, jak tego potrzebujesz - nawet codziennie.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Ocimum Basilicum Element to ekstrakt pozyskiwany z bazylii, na drodze metody biotechnologicznej. Badania kliniczne wykazały, że ekstrakt z bazylii znacząco zmniejsza wypadanie włosów u kobiet i mężczyzn cierpiących na łysienie androgeniczne, wzmacnia i odmładza skórę głowy, opóźnia utratę włosów i zagęszcza je. Naturalny Czynnik Nawilżający NMF to substancja, która chroni skórę przed odwodnieniem, zachowując optymalny poziom wilgoci w jej górnych warstwach. Tak jak i odżywka również ten szampon mi się nie sprawdził.

Komentarze

Dodaj opinię Zadaj pytanie.

Zostaw swoją myśl