Wcierka jantar na wypadajace wlosy

wcierka jantar na wypadajace wlosy

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Receptura odżywki do włosów i skóry głowy Jantar uwzględnia najistotniejsze potrzeby włosów cienkich, słabych, delikatnych i z tendencją do przetłuszczania. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d-pantenol. Odżywka Jantar hamuje wypadanie włosów, stymuluje ich wzrost i odżywianie. Zawarte w niej składniki są niezbędne do prawidłowego przebiegu procesów fizjologicznych skóry, jej odżywiania i regeneracji. Systematycznie stosowana poprawia metabolizm i dotlenienie cebulek włosów, regeneruje i łagodzi podrażnienia.

Wcierka Jantar - efekty po ponad miesiącu stosowania.

Na wydarzeniu Zapuszczę piękne i zdrowe włosy w roku możecie zadawać włosowe pytania, brać udział w ankietach, dzielić się swoimi doświadczeniami. Możecie wstawiać swoje włosowe inspiracje, możecie się również sami stać inspiracją. Wielką popularnością cieszą się tam Wasze włosowe historie. Możecie również głosować, jakie filmy powinny pojawiać się na moim kanale na Youtube.

10 CM WŁOSÓW W TRZY MIESIĄCE! - NAJLEPSZE SUPLEMENTY I SPOSOBY NA WYPADAJĄCE WŁOSY

Nie miałam Jantara, ale słyszałam, że dobry, co do powyższych fajne informacje, zanotuję sobie, na pewno się przydadzą, dzięki:. Jantara nie używałam, ale dużo dobrego na blogach czytałam o tej wcierce. Może wypróbuj Kerium z LRP. Drogi ale na pewno pomoże. Wiem, bo zawsze do niego wracam gdy mam problem z włosami :. Mam pytanie czy mogę używać na wieczór dwóch produktów La Roche Possay i Pokrzepol?

na cienkie wypadajace wlosy

Dla mnie nr 1 wśród wcierek do włosów jest Seboradin Men Lotion, mocniejszy ma skład:. Chyba sie skusze na niego jak zuzyje wcierka z greenpharmacy i wpde brzozowa:. A u mnie woda brzozowa działa cuda to pierwsza wcierka, którą testuję - po miesiącu stosowania wyrosły mi całe tabuny babyhair : D Seboradin jest następny w kolejce ;. Oj, szukam specyfiku na moje włosy, które wypadają teraz garściami Seboradin miałam ale inny, nie Niger. Za bardzo nie pomógł ;. Nie wypadały mi po niej włosy bardziej niż zwykle ale urosło sporo babyhair. Na opakowaniu pisze "oryginalna receptura" więc może Jantar powrócił w starym składzie? Muszę wreszcie dać szansę Seboradinom, kiedyś ich używałam ze średnim efektem, ale to było dawno, teraz mają szerszą gamę produktów do wyboru :.

A jak się spisała woda brzozowa? Obecnie mam problem z wypadaniem włosów, póki co jestem przy innej kuracji i zastanawiam się, co później spróbować. W kolejce czeka kozieradka :. Kiedyś chciałam ją kupić, ale wiele dziewczyn pisało, że powoduje łupież i świąd.

Komentarze

Na wydarzeniu Zapuszczę piękne i zdrowe włosy w roku możecie zadawać włosowe pytania, brać udział w ankietach, dzielić się swoimi doświadczeniami.

Czy ktoś jeszcze nie słyszał o wcierce Jantar?

Zostaw swoją myśl