Woda brzozowa na porost włosów

woda brzozowa na porost włosów

Każda kobieta marzy o pięknych i lśniących włosach. Co robić, gdy wszystkie dotychczas stosowane metody zawiodły, a szampony, które miały zdziałać cuda sprawiły, że włosy są słabe, cienkie, oklapnięte, tłuste, a na dodatek wypadają? Nie poddawaj się. Zastosuj wodę brzozową, która podbiła już serca tysięcy kobiet.

WODA BRZOZOWA – ELIKSIR DLA TWOICH WŁOSÓW I SKÓRY

Aktualizacja : Niestety w naszym przypadku woda brzozowa długofalowo nie sprawdziła się w stosowaniu na włosy. Piękne i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety. Jednak w wielu przypadkach same chęci nie wystarczą , a stosowanie różnego rodzaju kosmetyków nie przynosi spodziewanego efektu. Twoje włosy są słabe, przetłuszczają się lub wypadają?

Prześlij komentarz. Otóż od pewnego czasu moje włosy wypadały jak szalone. Jestem posiadaczką dość długich włosów, więc zauważałam to bardzo, zresztą nie tylko ja. Mój mężczyzna wypominał mi że, moje włosy są dosłownie wszędzie: na dywanie, na pościel, na ubraniach Do tego po szczotkowaniu zbierałam zawsze niezłą kępkę ze szczotki

Woda brzozowa  stanowi cenny ekstrakt, będący wyciągiem z wnętrza dobrze znanego w Polsce drzewa — brzozy. Skąd zachwyt nad naturalnym produktem jakim jest woda brzoza? Skład tego eliksiru wiele tłumaczy. Zawiera bowiem takie istotne dla zdrowia elementy jak witaminy głównie C i z grupy B , minerały m. Wodę brzozową pozyskuje się wczesną wiosną, najlepiej w kwietniu lub maju, zgodnie z wierzeniami ludowymi sok z brzozy odsącza się tuż po Świętach Wielkiej Nocy. Taki sok ma bardzo krótki termin przydatności do spożycia, bo zaledwie dni. W dodatku należy przechowywać go w lodówce. W takiej postaci może stać nawet rok. A jakie cechy lecznicze i pielęgnacyjne posiada woda brzozowa? Właściwości brzozowego soku są rozmaite.

Zuzanna Ludwig. Woda brzozowa wzmacnia włosy, oczyszcza cerę i wspomaga detoks organizmu. Sok z brzozy śmiało można nazwać odpowiednikiem wody kokosowej! Woda brzozowa to naturalny eliksir upiększający, który powraca do łask. Potrafi zdziałać cuda, gdy ją pijemy lub nakładamy na skórę i włosy. Wszystko za sprawą zawartych w niej witamin, minerałów, kwasów oraz olejków eterycznych.

Komentarze

Woda brzozowa to nic innego jak znany od dawna roztwór soku z brzozy i alkoholu etylowego.

Aktualizacja : Niestety w naszym przypadku woda brzozowa długofalowo nie sprawdziła się w stosowaniu na włosy. Piękne i zdrowe włosy to marzenie każdej kobiety.

Woda brzozowa to używany w kosmetyce roztwór soku z brzozy i alkoholu etylowego. Znana jest od dawna ze swoich właściwości pobudzających porost włosów.

Zostaw swoją myśl