Włosy mi wypadają zapytaj

włosy mi wypadają zapytaj

Witam, mam 25 lat i noszę długie włosy, ale od dobrych kilku lat mam problem z ich przerzedzaniem się na górze głowy. Byłem konsultować się u dermatologa , który po jednym spojrzeniu stwierdził łysienie androgenowe. Jednakże zastanawiam się, czy rzeczywiście tak jest, czy podłoże wypadania włosów nie leży gdzieś indziej. Ogólnie rzecz ujmując moje włosy są troche "sianowate", ale w tym sensie, że mam bardzo dużo włosów odrastających, których końcówki są lekko poskręcane i pofalowane, wystają poza resztę długich włosów. Sam proces łysienia też nie jest "książkowy", tzn.

Dlaczego tak intensywnie wypadają mi włosy?

Masz problem z nadmiernym wypadaniem włosów? Twoje włosy są matowe, pozbawione blasku i witalności? Stanowczo chcesz zmienić wygląd swoich włosów? Czy wiesz, że już drobna zmiana w diecie i sposobie pielęgnacji włosów może znacząco poprawić ich kondycję?

Podaj powód zgłoszenia

Jak powstrzymać wypadanie włosów pokrzywą 🤔⁉️ #303

Kiedyś miałam gęste włosy, teraz mi bardzo wypadają Jak myślicie, czy jest to skutek nieodpowiedniego odżywiania? Znacie jakieś domowe sposoby na takie problemy? Mam z tym duży problem Idź do lekarza i poproś o skierowanie na ogólne badanie morfologiczne i biochemiczne krwi. Na nim powinno wyjść, czego Ci brakuje w organiźmie.

włosy mi wypadają zapytaj

Od kilku miesięcy strasznie wypadają mi włosy. Codziennie na szczotce zostaje ich cała garść. Jeszcze we wrześniu miałam naprawdę bujną fryzurę , teraz widać u mnie okropne prześwity na głowie. Mam długie, proste włosy, które teraz są przyklapnięte i szybko się przetłuszczają. Nie suszę włosów suszarką, przynajmniej nie na tyle często, żeby mogło mi to zaszkodzić. Nie prostuję ich i nie kręcę, gdyż jak do tej pory miałam naprawdę śliczne włosy bez jakiegokolwiek modelowania. Mieszkam w małej miejscowości, do lekarza mam dosyć daleko i niestety nie zawsze mam możliwość wizyty. Ostatnio umówiłam się prywatnie, ale kolejka jest około półtora miesiąca, więc do tego czasu będę już łysa. Nie wiem, czy to ma coś wspólnego, ale przez około 1,5 roku regularnie brałam preparat wielowitaminowy. Właśnie we wrześniu przestałam go brać.

Przez Gość Łysina, Czerwiec 16, w Zdrowie i uroda. Ostatnio okropnie przerzedziła mi się czupryna Jakie witaminy kupić, żeby wzmocnić włosy?? Przywróć formatowanie. Dozwolonych jest tylko 75 emoji. Wyświetlać jako link.

Komentarze

Utrata włosów może być również skutkiem gwałtownego spadku wagi lub długotrwałego niewłaściwego odchudzania , a także słabego krążenia w skórze głowy. Włosy osłabiają także czynniki zewnętrzne: wiatr, słońce, promienie uv, mróz, słona i chlorowana woda.

To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.

Zostaw swoją myśl