Wypadaja mi wlosy i swedzi mnie glowa

wypadaja mi wlosy i swedzi mnie glowa

Przez Gość kostucha, Luty 8, w Zdrowie i uroda. Swędzi mnie głowa i jest ciepła. Mam tam kropeczki czerwone troche zaczerwnienie od drapania. Czy to wszy? Jak to sprawdzic?

Co powoduje silne swędzenie skóry głowy i wypadanie włosów?

Kurzajki to nieestetyczne zmiany, które pojawiają się na skórze. W jaki sposób można je leczyć? Na ten temat wypowiada się Agnieszka Bańka-Wrona, lekarz medycyny estetycznej. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.

Łysienie a krążenie

Moje doświadczenia: MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA SKÓRY GŁOWY - Wypadanie włosów

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz. Wypadająca włosy i ciągle swędząca skóra głowy:. Cześć, na początku chciałbym opisać z problemem z którym zmagam się gdzieś od ponad 4 lat to zaczęło się gdzieś w 1 klasie Technikum,miałem bujne włosy wszystko pięknie ładnie,ale z czasem zaczął dokuczać mi tzw świąd i ogólne pogorszenie stanu włosów.

wypadaja mi wlosy i swedzi mnie glowa

Ponad rok temu zaczęła mnie silnie swędzieć skóra głowy. Nie miałam łupieżu , przetłuszczających się włosów, skóra była czysta. Zdiagnozowano u mnie ŁZS, nie wiem na jakiej podstawie. Leczona byłam steroidami, bez najmniejszego efektu. Po ostatniej kuracji tym typem leku zaczęły mi intensywnie wypadać włosy , tak, że po 1,5 miesiąca mam około połowę mniej niż przed ostatnia kuracją steroidami. Kolejny dermatolog zalecił posiew dot. Wszystko w normie, brak grzyba , hormony w porządku. Co dalej robić? Włosy wychodzą jak szalone, skóra straszliwie swędzi.

Komentarze

Łupież to zdecydowanie najczęstsza z przyczyn swędzenia głowy. Pojawia się on zarówno u małych dzieci, nastolatków, jak i osób dorosłych.

Dzisiaj o problemie, który jeszcze do niedawna wydawał mi się zupełnie abstrakcyjny — mocno wypadające włosy i swędząca skóra głowy.

Zostaw swoją myśl