Wypadaja wlosy karmienie piersia

wypadaja wlosy karmienie piersia

Świadoma, więc spokojna w ciąży. Aplikacja Moja Ciąża. Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Karmienie piersią a wypadanie włosów

Pokaż odpowiedzi użytkownika 2 »   Odpowiedzi autora:. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.

Dlaczego kobietom wypadają włosy, a mężczyznom rosną piersi - Iwona Wierzbicka Vlog

Przez Gość Jowita , Wrzesień 27, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. I włosy tak obficie mi wychodza ze jak idę je myć to mi sie płakać chce. Szkoda ze nie moge zdj tu zamieścić byście nie uwierzyły.

wypadaja wlosy karmienie piersia

Co do witamin, to można wszystkie takie "prenatalne", czyli dla kobiet w ciąży i matek karmiących. Cała reszta ma "skonsultuj się z lekarzem Ale mogę polecić Ci szampon i odżywkę Cece Med przeciw wypadaniu włosów. Podobno przynosi naprawdę dobre efekty. Sama muszę spróbować, bo właśnie mi też zaczynają wypadać włosy. W aptekach są suplementy diety - witaminy i minerały dedykowane dla kobiet karmiących - zapytaj w aptece. Pamiętaj proszę że bardziej obciążające dla kobiety jest karmienie piersią niż sama ciąża.

Gość o godz. Drogie mamy! Po urodzeniu dziecka strasznie zaczęły wypadać mi włosy. Jak tak dalej pójdzie, będę musiała je przyciąć na krótko. Karmię mojego synka wyłącznie piersią, zdrowo się odżywiam, łykam Multi Tabs, ale to niestety nie pomaga.

Komentarze

Wypadanie włosów podczas karmienia piersią jest związane ze zmianami hormonalnymi. W czasie ciąży mamy do czynienia ze wzrostem poziomu estrogenu, który sprawia, że na kilka miesięcy przed porodem pasma stają się grubsze i bardziej lśniące niż do tej pory.

Gdy byłam w ciąży nie myślałam o niczym innym tylko o tym żeby dziecko urodziło się zdrowe — pewnie tak jak Ty. Po porodzie, kiedy już trzymałam tą małą kuleczkę, marzyłam o tym żeby karmić piersią.

Świadoma, więc spokojna w ciąży. Aplikacja Moja Ciąża.

Zostaw swoją myśl