Wypadaja wlosy po rozjasnianiu

wypadaja wlosy po rozjasnianiu

Pół roku temu rozjaśniłam swój ciemny blond i ponownie zafarbowałam. Od tamtej pory moje włosy wypadają. Wypada ich bardzo dużo. Używam odżywek i tabletek ze skrzypu. Podcięłam końcówki ok. Włosy prostuję 2 razy w tygodniu.

Nadmierne wypadanie włosów po rozjaśnianiu

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy oprócz chorej tarczycy na wypadanie włosów może mieć również wpływ zniszczenie ich, spalenie przez rozjaśnianie?

Zapytaj lekarza

JAK WYPADŁY MI WŁOSY OD ROZJAŚNIACZA

Szukasz darmowej porady , wsparcia? Nie zwlekaj zarejestruj się!!! Strony 1 2 Następna. Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź. Niżej zdjęcie sprzed roku i z grzebienia dzisiaj po wyczesaniu,jestem załamana stanem moich włosów , zdjecie suchych dodam jutro lub na wieczór bo właśnie są mokre. Idź do lekarza, poproś o badania - przynajmniej na poziom witaminy D3 i na hormony tarczycy, zresztą niech lekarz zadecyduje, co jeszcze warto byłoby zlecić.

wypadaja wlosy po rozjasnianiu

Nie mam pojęcia co robić. Od roku farbuję włosy na jasny blond jestem naturalnie ciemną blondynką. W czerwcu zdecydowałam się użyć rozjaśniacza No i wszystko było niby w porządku, wlosy długie, gładkie i lśniące, używam szamponu dla dzieci, stosuję maski z kallosa, nie suszę, nie prostuję włosów. Na początku sierpnia zaczął się horror. Włosy zaczęły wypadać garściami, za każdym razem kiedy przeczeszę je palcami to zostaje mi ich kilkanaście w dłoni, włosy znacznie się przerzedziły.

Boje sie,ze za jakis czas zostane lysa. Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się , aby dołączyć do konwersacji. Z tego co piszesz, nie wiemy w jaki sposób zostały Twoje włosy rozjaśnione, czy przy użyciu farby, czy rozjaśniacza, czy może dekoloryzatora?? Jedno jest pewne. Jeśli Twoje włosy sie przerzedziły, to albo w skutek tego że wypadły z cebulkami nie zanaczy to że nie odrosną albo najzwyczajniej w świecie sie pokruszyły po zabiegach fryzjerskich. Zalecane jest teraz używanie specjalistycznych masek ktore odbudują naruszoną strukture włosów a także ułatwią rozczesywanie.

Komentarze

W tym roku zamarzyłam sobie je w kolorze szarym. Niestety to wymagało rozjaśniacza bo moje włosy aktualnie były czarne.

Surowa zapytał a

Zostaw swoją myśl