Wypadajace włosy po ciąży

wypadajace włosy po ciąży

Przez dziewięć miesięcy ciąży zdążyłaś się przyzwyczaić, że twoje włosy są gęste i lśniące. Dlatego gdy po porodzie nagle zaczynają wypadać, wpadasz w panikę. Niepotrzebnie, bo wypadanie włosów po ciąży to zjawisko normalne i wkrótce minie.

Jak radzić sobie z wypadającymi włosami po ciąży

Ponieważ jestem dość mądrą dziewczynką [i idąc za pewną reklamą: jestem tego warta ;- ] to uczę się na swoich błędach i wyciągam wnioski. Wychodzi mi z tym różnie, nie oszukujmy się. Zdajecie sobie zapewne sprawę, że w ciąży rozkwitamy. Jesteśmy takim wiosennym pączkiem [ja byłam jeszcze takim tłustoczwartkowym ;- ], a później rozkwitamy.

Nie ma powodu do obaw — to normalne. Odpowiadają za to zmiany hormonalne, które zachodzą w Twoim ciele zarówno w czasie ciąży, jak i po urodzeniu dziecka. Możesz jednak wzmocnić cebulki swoich włosów, nawet jeśli karmisz piersią.

Bardzo fajnie, że został poruszony ten temat. Moja siostra ma z tym problemy to jej podeślę ten artykuł. Podpisuje się obiema rękami. Dobrej jakości suplement może nam pomóc. Zewnętrzne mogę z własnego doświadczenia polecić szampon i odżywkę do włosów Biotebal. Muszę je w końcu wypróbować : Czytałam już wiele pozytywnych opinii na ich temat. Oj, z tym wysypaniem się to właśnie kiepska sprawa, ale na szczęście mąż doskonale sobie z dzieckiem radzi, więc akurat w tej kwestii mam odrobinę mniej stresu. Ale i tak zgadzam się z wszystkimi poradami. Jakie to jest straszne że włosy na głowie mi tak wypadają a na nogach mam kłaki: Brałam kiedyś capivit ale nic za bardzo mi nie dało, bardziej na paznokcie pomogło : nie wiem czemu to służy.

Kurcze, szkoda, że dopiero teraz się o tym dowiedziałam. A ja właśnie niedawno obcięłam włosy, bo strasznie mi zaczęły wypadać po zajściu w ciążę. Mój mąż jest niepocieszony :. Magda i Pawełek ur. No tak dzieki i jutro musze biec do apteki żeby żonce kupic.

Komentarze

Wypadanie włosów zazwyczaj rozpoczyna się około drugiego - trzeciego miesiąca po urodzeniu dziecka.

Świadoma, więc spokojna w ciąży.

Zostaw swoją myśl