Wypadające włosy po ciąży forum

wypadające włosy po ciąży forum

Świadoma, więc spokojna w ciąży. Aplikacja Moja Ciąża. Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Dziewczyny, czytałam że po porodzie włosy potrafią wypadać garściami, macie jakieś doświadczenia z tym związane?

Wypadanie włosów po ciąży

Rejestracja Logowanie. Najgorsze przedszkole z jakim miałam do czynienia. Wszyscy znajomi ,którzy mieli dzieci w tym

JAK POWSTRZYMAĆ WYPADANIE WŁOSÓW PO CIĄŻY

O nadmiernym wypadaniu włosów po porodzie krąży wiele mitów. Niektóre straszą permanentnym łysieniem, inne zachęcają mamy do stosowania wątpliwych diet. To prawda, że wiele kobiet po porodzie boryka się z problemem wypadających włosów.

Świadoma, więc spokojna w ciąży. Aplikacja Moja Ciąża. Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Witam, Czy któraś młoda mama ma podobny problem jak ja z wypadającymi włosami po ciąży? Od koleżanki uslyszałam że to normalne i może potrwać pół roku a może dłużej. Ja rodziłam we wrześniu i mam nadzieje że to się niebawem skończy. Wszędzie widze swoje włosy. Może ktoś ma jakąś skuteczną radę?

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz. Dziewczyny pomocy!!! Jestem 3 i pół miesiaca po porodzie i okropnie zaczęły mi wypadć włosy,dosłownie garściami. Wiem że to normlne,ale może znacie jakieś sposoby aby tych włosów wypadało trochę mniej. Kapsułki z wichy, do wcierania chyba. Koleżankom z innego forum pomagały.

Komentarze

Agnieszka Skrzypulec-Frankel.

Nazwa użytkownika Pamiętaj moje logowanie? Forum Mamotoja.

Farmona Radical Kompleks to ampułki na wypadanie włosów. Miałam też ten problem, co prawda nie po ciąży ale myślę, że skoro mi pomogła ta kuracja może pomóc i Tobie.

Zostaw swoją myśl