Wypadanie sierści u psa na ogonie

wypadanie sierści u psa na ogonie

Pies traci sierść? Choć nie jest to komfortowa sytuacja dla opiekunów czworonogów, jednak to całkowicie naturalne zjawisko, które nie powinno budzić naszego niepokoju. Dopiero gdy pies gubi sierść tak intensywnie, że łysieje plackami lub traci sierść w konkretnych miejscach — na grzbiecie, ogonie czy łapach powinno to zaniepokoić opiekuna.

Ratunku, mój pies łysieje! Co mu może dolegać?

Od jakiegoś czasu obserwuję pogarszający się stan sierści mojego psa. Niepokoję się

Linienie u psa jest zwykle zupełnie naturalnym procesem. Co zrobić, gdy staje się wyjątkowo uciążliwe i pies gubi sierść bez względu na porę roku? Czy linienie może być oznaką choroby? Zrzucanie sierści u psa następuje przynajmniej dwa razy w roku: jesienią i wiosną. Dla właściciela oznacza to kilka tygodni zmagań z sierścią psa, która wciska się w każdy kąt mieszkania. Linienie u psa jest całkowicie naturalne.

By Mo. You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account. Paste as plain text instead. Only 75 emoji are allowed. Display as a link instead. Clear editor. Upload or insert images from URL. Dermatologia Search In. Sign in to follow this    Followers 0.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Szukałam w necie, co to za gruczoł, ale nie znalazłam informacji. Od jakiegoś czasu w mojej suczki w tym miejscu pojawia sie jakby łupież i wypada siersć.

Komentarze

Twój pies łysieje? Może to być oznaka zaburzeń hormonalnych!

Okresowe wypadanie włosów u psów , szczególnie na wiosnę, jest zjawiskiem zupełnie normalnym.

Zobacz ostatnio poruszane tematy na naszym forum - psy - koty - ptaki - gryzonie - znajdź odpowiedź na problem swojego pupila Krakvet. Moderatorzy: Robert A.

Zostaw swoją myśl