Wypadanie wlosow po ciazy forum

wypadanie wlosow po ciazy forum

Piszę, bo chciałabym uzyskać jakąś radę jak powstrzymać wypadanie włosów. Mam już dosyć tego, że jak sie czeszę to czuję, jakbym wyczesywała włosy zamiast je rozczesywać. Wychodzą mi garściami. Wydaje mi się, że może to być związane z porodem, gdyż urodziłam niedawno dziecko. Myślicie, że jest to powiązane z ciążą? Powinnam zacząć brać jakieś leki?

Wypadanie włosów po ciąży

Rejestracja Logowanie. Zauważyliśmy, że korzystasz z wtyczki AdBlock.

2. Jak wzmocnić włosy?

10 SPOSOBÓW NA WYPADANIE I ODRASTANIE WŁOSÓW!

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz. Dziewczyny pomocy!!! Jestem 3 i pół miesiaca po porodzie i okropnie zaczęły mi wypadć włosy,dosłownie garściami. Wiem że to normlne,ale może znacie jakieś sposoby aby tych włosów wypadało trochę mniej. Kapsułki z wichy, do wcierania chyba. Koleżankom z innego forum pomagały.

jakie suplementy na wypadanie włosów

Agnieszka Skrzypulec-Frankel. Nadmierne wypadanie włosów jest problemem, który dotyka prawie każdą kobietę po rozwiązaniu ciąży. Zjawisko to implikuje szereg negatywnych efektów, takich jak stres czy obniżona samoocena. Problem nadmiernie wypadających włosów w okresie połogu jest dość powszechny i dotyczy większości kobiet. Wypadanie włosów zazwyczaj rozpoczyna się około miesiąca po porodzie i może trwać nawet do roku. Przysparza to kobietom wiele stresu, rzutując bezpośrednio na jakość ich życia i samoocenę [1]. Dlaczego włosy po okresie ciąży wypadają? Aby przybliżyć etiopatologię tego procesu, należy przyjrzeć się bliżej mieszkowi włosowemu.

Wiele kobiet martwi się o stan ich włosów po urodzeniu dziecka. Istnieje duża grupa matek, które pragną przywrócić blask swoim włosom sprzed ciąży. Jak jednak to zrobić? Na co należy zwrócić uwagę przy wypadaniu włosów po ciąży?

Komentarze

Przez dziewięć miesięcy ciąży zdążyłaś się przyzwyczaić, że twoje włosy są gęste i lśniące. Dlatego gdy po porodzie nagle zaczynają wypadać, wpadasz w panikę.

Ile czasu wypadały wam włosy po porodzie? U mnie to sie wcale jakby nie zatrzymuje, stosuje odzywki, plukanki i rozne cuda i nic.

Czy któraś z Was miała silne wypadanie włosów,które wychodziły wręcz garsciami,przez co zaczęła łysieć i straciła połowe włosów? Może znacie jakieś skuteczne terapie,preparaty lub inne porady aby przestały wypadać i w miejscach gdzie wypadły spowrotem zaczęły odrastać,a może znacie przyczyny wypadania włosów?

Zostaw swoją myśl