Wypadanie wlosow po osoczu

wypadanie wlosow po osoczu

Zastosowanie osocza pozwala uzyskać naturalną rewitalizację i regenerację skóry oraz włosów przy wykorzystaniu elementów uzyskanych z własnej krwi. Najważniejszą rolę w procesie odmładzania, gojenia i regeneracji odgrywają płytki krwi. Są one jednym ze składników krwi, a po jej odpowiednim przygotowaniu, odwirowaniu, uzyskiwany koncentrat zawiera kilkukrotnie większą ilość płytek niż krew bazowa.

Terapia osoczem bogatopłytkowym w leczeniu łysienia

Codziennie wypada nam mniej więcej włosów. Nazywamy to stanem fizjologicznym. Kiedy jednak wypadanie włosów zwiększa się i nadal utrzymuje, wówczas jest to niepokojące. Może to oznaczać początek choroby.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu niewielką igłą odpowiednio dobranych substancji leczniczych mogą to być witaminy, osocze bogatopłytkowe albo komórki macierzyste. Najczęściej stosowana jest mezoterapia igłowa, która wspomaga i przyspiesza działanie środków stymulujących porost włosów. Warto wspomnieć, że sama mezoterapia stosowana jest także w walce z celullitem i rozstępami.

Na efekty do 6 miesięcy proszę zaczekać. Warto również używać produktów Revitalash z serii do trychologii. Nalezy przede wszystkim wykluczyc przyczyny chorobowe wypadania włosów. W Pani wieku często dochodzi do zmniejszenia pracy tarczycy i objawów niedoczynności. Może się to wiązać z nadmiernym wypadaniem włosów. Poza tym na efekty zabiegów mezoterapii czy z osoczem nalezy zaczekać miesiące. Na pierwsze efekty terapii włosów trzeba czekać przynajmniej 3 miesiące od pierwszego zabiegu.

Lecznicze właściwości płytek krwi są od wielu lat wykorzystywane w popularnym zabiegu odmładzającym — tak zwanym wampirzym liftingu. Niewiele osób wie jednak, że ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym świetnie sprawdza się także w przypadku skóry głowy. Zobacz galerię. Osocze bogatopłytkowe to preparat uzyskiwany dzięki specjalnej obróbce krwi pobranej od osoby, u której będzie wykonywany zabieg. Obróbka krwi polega na jej odwirowaniu, a następnie odseparowaniu osocza, czyli płynu z płytkami krwi.

Komentarze

Jeśli szukasz skutecznej terapii, pozwalającej uzyskać efekt gęstszych, zdrowszych i lepiej odżywionych włosów, warto rozważyć terapię osoczem bogatopłytkowym.

Łysienie jest dość powszechnym zjawiskiem, którego podłoże ma charakter naturalnej predyspozycji.

Dla wielu z nich utrata włosów jest nie tylko defektem kosmetycznym, ale i powodem zaniżonej samooceny i kompleksów.

Zostaw swoją myśl