Wypadanie wlosow w trakcie karmienia piersia

wypadanie wlosow w trakcie karmienia piersia

Trądzik objawia się nieestetycznymi krostami, które pojawiają się najczęściej na twarzy. Niektórzy nie zwracają jednak na to uwagi i bagatelizują problem. Obejrzyj film i dowiedz się, dlaczego nie należy zwlekać z leczeniem trądziku.

Jak wzmocnić WŁOSY PO PORODZIE

Świadoma, więc spokojna w ciąży. Aplikacja Moja Ciąża.

Polecane posty

Problem wypadające włosy, karmiąca mama

Gdy byłam w ciąży nie myślałam o niczym innym tylko o tym żeby dziecko urodziło się zdrowe — pewnie tak jak Ty. Po porodzie, kiedy już trzymałam tą małą kuleczkę, marzyłam o tym żeby karmić piersią. Wtedy nikt mi nie powiedział o dwóch rzeczach. O tym, że — po pierwsze- karmienie piersią nie jest takie proste i w pierwszych tygodniach po prostu boli, i po drugie, że oprócz kilogramów hodowanych pieczołowicie w czasie ciąży, będę pozbywała się też włosów i to nie z własnej woli i chęci. Wiedziałam, bo miałam to na studiach, że włosy po ciąży mogą wypadać.

odżywka na wypadanie włosów apteka

Przez Gość Jowita , Wrzesień 27, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. I włosy tak obficie mi wychodza ze jak idę je myć to mi sie płakać chce. Szkoda ze nie moge zdj tu zamieścić byście nie uwierzyły. Dzis nawet moj maz to zauważył a on na nic uwagi nie zwraca. Włosy wychodza mi całymi płatami jakbym była po chemioterapii. I to jest przerażajace. Mam ochotę je ściąć a sa ładne i długie : Zaczynam łysieć , przy czole na skórze mam białe prześwity : wyobrażacie sobie? Troche karmie piersią bo głownie daje mm i dzis pomyslałam ze chyba oleje to KP i zacznę brac jakieś hardcorowe suplementy na włosy. Ale chce karmić córkę bo włosy w gruncie odrosną. Prosze doradźcie co mozna na włosy brac.

Po ciąży byłam przygotowana na problemy charakterystyczne dla połogu. Bliskie mi kobiety, które już są mamami, przygotowały mnie na ten moment podczas rozmów. Jednak żadna nie naświetliła problemów, jakie mogą wystąpić po ciąży po okresie połogu. Co prawda czytałam o pojawiających się rozstępach, problemach z włosami czy też zębami i rozmawiałam o nich z moim lekarzem, ale to nie to samo, co wiedza doświadczonych mam. Znajome, z początku nieśmiało, zaczęły się zwierzać z problemów, które dla wielu były po prostu wstydliwe.

Komentarze

Jak nie zadbam o włosy, to wyłysieję!

Podczas ciąży nie miałaś problemu z wypadaniem włosów — włosy trzymały się jak przyklejone.

Kurzajki to nieestetyczne zmiany na skórze.

Zostaw swoją myśl