Wypadanie włosów dieta wegetariańska

wypadanie włosów dieta wegetariańska

Czy dieta może mieć wpływ na stan włosów? Na jakie składniki odżywcze i produkty roślinne warto zwrócić uwagę, by dbać o ich kondycję? Tekst: Małgorzata Sobczyk. Zdrowo wyglądające włosy, cera i paznokcie są efektem prawidłowo zbilansowanej i różnorodnej diety spełniającej zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Dieta dla włosów

Idź do strony: 1   2     ». Rejestracja   Zaloguj   Album   Download.

Popularne wątki

Ketoza a Wypadanie Włosów i Problemy z Tarczycą - Paulina Ihnatowicz (Klip)

Czy dieta może mieć wpływ na stan włosów? Na jakie składniki odżywcze i produkty roślinne warto zwrócić uwagę, by dbać o ich kondycję? Tekst: Małgorzata Sobczyk.

Z Edycji Limitowanej zapytał a Od około 2,5 miesiąca jestem wegetarianką - nie jem mięsa. Praktycznie w ogóle nie odczułam zmiany diety, powstrzymanie się od mięsa było dla mnie wręcz naturalne, mimo, że wcześniej bardzo lubiłam takie produkty. Jednak ostatnio zaczęłam zauważać, że wypadają mi włosy - nie jakoś mocno, aczkolwiek na szczotce przy czesaniu zostaje ich o wiele więcej, niż kiedyś. Czy to może być powiązane z wegetarianizmem? PS Mam 13 lat. Przede wszystkim powinnaś bardzo urozmaicić swoją dietę.

Od 2 lat jestem wegetarianką, po 1. Natomiast po 2 latach tak się mocno kruszą, że mam już włosy do ramion, a miałam do talii. Nie wiem, czy ta dieta ma taki wpływ na włosy. Staram się uzupełniać moją dietę nabiałem, ale widzę, że raczej to nic nie daje. Na co dzień myję włosy szamponami ziołowymi i używam odżywek na wypadanie np.

Komentarze

Podobno dieta ma wpływ na kondycję naszych włosów.

Ja osobiście jestem wegetarianką i

Fanów wege przybywa. Jeśli zaliczasz się do tego grona lub planujesz dietetyczne nawrócenie, sprawdź, jak ominąć rafy, które spotkasz na swej nowej drodze odżywiania.

Zostaw swoją myśl