Wypadanie włosów neoptide

wypadanie włosów neoptide

Ta strona w kontekście świadczenia usług wykorzystuje pliki cookie, korzystając z witryny, zgadzasz się z ich stosowaniem. Aby uzyskać więcej informacji, w tym informacje usunięciu i zamknięciu zobacz tutaj. Zgadzam się. Kosmetyki Ducray Ducray to marka, która przetrwała próbę czasu, założona przez syna dermatologa Alberta Ducray w latach tych XX wieku w czasach, kiedy kobiety narzekały na konieczność skomplikowanego rozpuszczania twardego mydła przed myciem włosów, ich matowy wygląd i trudne rozczesywanie. Dlatego też pojawienie się gotowego do użytku płynnego szamponu ze wskazaniem dla konkretnego rodzaju włosów było prawdziwym objawieniem i produkt ten szybko znalazł duże grono odbiorców. Ducray to francuska marka dermokosmetyków, która zajmuje stałe miejsce w ofercie aptek.

Ducray Neoptide, płyn przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, 30 ml, 3 butelki

Stosowanie Nakładać 1 ml około 12 rozpyleń codziennie wieczorem na suchą skórę głowy, następnie należy wykonać masaż skóry głowy, aż do całkowitego wchłonięcia preparatu, zapewniając lepszą absorbcję substancji. Nie spłukiwać. Nie myć głowy conajmniej 2 godziny po nałożeniu preparatu. Kurację należy kontynuować przez 3 miesiące.

Dołącz do nas

Wcierki/kuracje na WYPADANIE WŁOSÓW i ŁYSIENIE

Opatentowany przez Laboratoria Ducray innowacyjny Tetrapeptyd, kombinacja 4 aminokwasów, pobudza cebulkę włosa do produkcji komórek i wydłuża fazę wzrostu włosa. Tym samym proces wypadania włosów zostaje zatrzymany. Neoptiode wzmacnia krążenie krwi co pozytywnie wpływa na wydłużenie łodygi włosa. Włosy rosną szybciej, stają się gęstsze i mocniejsze. Kombinacja substancji aktywnych zawartych w Neoptite takich jak : neoruscyna, tetrafosforan diguanozyny oraz nikotynamid rewitalizuje cebulkę włosa powodując przyspieszenie wzrostu zdrowych i mocnych włosów. Kiedy wszystkie cebulki włosów są pobudzone, wypadanie włosów znika a zwiększona objętość włosów staje się widoczna.

Dzięki formule zawierającej kompleks witaminowy produkt zapewnia dostarczenie istotnych składników odżywczych do wzrostu mocnych włosów. Zawiera Monolaurin, który opóźnia wypadanie włosów. Dodaje objętości, wzmacnia i odżywia włosy. Sposób użycia: nałożyć na włosy, spienić, następnie spłukać. Czynność powtórzyć pozostawiając na włosach na minuty. Następnie zastosować właściwą kurację przeciw wypadaniu włosów. W razie kontaktu z oczami przepłukać je wodą. Główne składniki: ruszczyk, nikotynian tokoferolu, witaminy B5, B6 oraz biotyna. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Płyn przeciw wypadaniu włosów dla kobiet , Ducray Neoptide. Strona główna Zamów leki Strefa marek Ducray Neoptide, płyn przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, 30 ml, 3 butelki - cena Ducray Neoptide, płyn przeciw wypadaniu włosów dla kobiet, 30 ml, 3 butelki. Odbiór w aptece.

Komentarze

Płyn przeciw wypadaniu włosów dla kobiet , Ducray Neoptide.

Właściwości: Wzrost włosa uzależniony jest od aktywności mieszka włosowego, która odnawia się średnio od 20 do 25 razy w ciągu życia człowieka.

Zostaw swoją myśl