Wypadanie włosów po casting creme gloss

wypadanie włosów po casting creme gloss

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz. Wypadające włosy - zamiennik Castingu. Hej Dziewczyny, może któraś z Was mogłaby mi pomóc Od dłuższego czasu wypadają mi włosy, mogę je sobie garściami wyciągać z głowy. I po myciu, i w trakcie dnia, no po prostu koszmar. Myślałam, że coś nie tak z moim zdrowiem, ale zrobiłam wszystkie badania i jest ok.

Casting Creme Gloss - szampon koloryzujący

Postanowiłam, że dam kolejną szansę farbie L'Oreal. Tym razem po efektach przyciemniania, które musiałam odrobinę poprawiać  TUTAJ , zdecydowałam się na zakup farby z tej firmy ponownie, o jasnym odcieniu blondu. Krem koloryzujący 2. Mleczko utleniające 3.

Cel : zdrowe, błyszczące włosy do talii ze zdrowymi końcówkami. Droga bohaterko MWH, to cięcie w U, prawda? Ja chciałam obciąć swoje gęste włosy na prosto albo w literę U, ale moja fryzjerka stwierdziła, że będą mi się jeszcze gorzej puszyć i wywijać i że najlepsze będzie dla mnie cieniowanie z racji gęstości. Jednak, gdy co tydzień, widzę włosy obcięte prosto lub w tzw. Nudzi mnie już to wieczne chodzenie w kucykach i koczkach, swoich pseudo — fal jeszcze nie umiem do końca okiełznać znajomi śmieją się, że jestem sierściuch albo król lew ;p kiedy chodzę w rozpuszczonych włosach i żywię nadzieję, że może zmiana cięcia sprawi, że będą się choć trochę lepiej układać. Moje włosy zawsze były podcinane w V i dosyć mocno cieniowane.

Niedawno na polskim rynku pojawiła się unowocześniona wersja szamponu koloryzującego Casting. Dzięki ulepszonej formule ma nadawać włosom olśniewający połysk, jednocześnie ich nie niszcząc brak zawartości amoniaku. Włosy reklamującej kosmetyk Penelope Cruz błyszczą cudnie - czy, jak przekonuje, każda z nas może mieć takie same? A owszem, może. Trzy tygodnie po koloryzacji moje włosy są miękkie i lśniące - nie wiem, ile w tym zasługi samego szamponu, a ile mojej dodatkowej troski o nie szampony, odżywki, jedwab, płukanie chłodną wodą itp. I właściwie dopiero teraz mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z Casting Creme Gloss, bo wcześniej różnie bywało. Zniechęciłam się nieco już w trakcie nakładania preparatu na włosy - ma zbyt rzadką, jak dla mnie, konsystencję i chlapał dokoła, spływał z włosów.

Cel : zdrowe, błyszczące włosy do talii ze zdrowymi końcówkami. Droga bohaterko MWH, to cięcie w U, prawda? Ja chciałam obciąć swoje gęste włosy na prosto albo w literę U, ale moja fryzjerka stwierdziła, że będą mi się jeszcze gorzej puszyć i wywijać i że najlepsze będzie dla mnie cieniowanie z racji gęstości. Jednak, gdy co tydzień, widzę włosy obcięte prosto lub w tzw. Nudzi mnie już to wieczne chodzenie w kucykach i koczkach, swoich pseudo — fal jeszcze nie umiem do końca okiełznać znajomi śmieją się, że jestem sierściuch albo król lew ;p kiedy chodzę w rozpuszczonych włosach i żywię nadzieję, że może zmiana cięcia sprawi, że będą się choć trochę lepiej układać.

Komentarze

Zawsze wypadały mi włosy ale w niedużych ilościach no chyba jak każdej z nas , od kilku lat farbuję włosy różnego rodzaju farbami szukając tej najlepszej. Zaczynałam od amoniakowej Londy ,garniery itd.

Nie pamiętasz hasła?

Zostaw swoją myśl