Wypadanie włosów po furaginie

wypadanie włosów po furaginie

Furagina to substancja przeciwbakteryjna. Nie jest jednak klasycznym antybiotykiem, a chemioterapeutykiem. Czym różnią się obie grupy? Pierwsza dotyczy substancji, które mają swoje odpowiedniki w przyrodzie. Druga obejmuje preparaty wytworzone w laboratorium. Furaginę można często spotkać pod inną nazwą - furazydyna.

zbyt częste oddawanie moczu ;/ katorga

Dołącz do Zdrowia na Facebooku! Kolor moczu nie jest jedynie elementem dekoracyjnym. Barwa ma spore znaczenie. Zmiana koloru moczu nie musi od razu oznaczać ciężkiej choroby, może być efektem ostatnio zjedzonych produktów i zawartych w nich naturalnych oraz sztucznych barwników czy przyjmowania niektórych leków.

ZUM- Furagina bez recepty

Furagina to substancja przeciwbakteryjna. Nie jest jednak klasycznym antybiotykiem, a chemioterapeutykiem. Czym różnią się obie grupy?

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc lub chociaż poradę w przypadku wypadających włosów. Wszyscy lekarze, u których dotąd byłam rozkładają ręce. Wiem, że problem trzeba dokładnie opisać, więc z góry uprzedzam, że to będzie długa historia. Do roku żyłam bezproblemowo ze zdrowiem, lecz kiedy miałam 11 lat, w ciągu 2 miesięcy wykryto u mnie cukrzycę typu 1 , twardzinę ograniczoną oraz agenezję lewej nerki. Przyjęłam insulinę NovoRapid którą biorę do dziś , tabletki Piascedline oraz wit. Leczenie szło mi dobrze do momentu, w którym zauważyłam, że twardzina , a dokładnie plamy, które miałam na ciele, zaczęły się powiększać.

Zadaj pytanie do lekarza Farmakologa. Zastrzeżenie : Informujemy, że decyzja o podaniu leku na receptę może być podjęta jedynie przez lekarza i to na podstawie więcej, niż jednego źródła. W przypadkach rozbieżności podstawowe znaczenie prawne ma zawsze ulotka producenta. W tych okolicznościach jakiekolwiek roszczenia za pośrednie lub bezpośrednie szkody są wykluczone.

Komentarze

Witam,

W listopadzie roku podczas kąpieli odkryłam z przerażeniem, że wyciągam włosy setkami.

Od kilku miesięcy zażywam lek przeciwnadciśnieniowy: Karbis. Czy możliwe jest, że to po nim wypadają mi włosy?

Zostaw swoją myśl