Wypadanie włosów po hennie

wypadanie włosów po hennie

Mam wlosy naturalne w kolorze sredni blond, mysle ze tak mozna je zakwalifikowac: chcialam jakiejs zmiany w wizerunku, zwlaszcza ze zaczelo sie lato to i naszly mnie checi poeksperymentowania. Dodam, ze moje wlosy sa dlugie, krecone. Moim marzeniem jest od niedawna rozswietlenie wlosow, nadanie im jasniejszych refleksow, aby wygladaly one jak prosto po przyjezdzie z cieplych krajow: podoba mi sie efekt flamboyage, ostatnio doszukalam sie ze weszla na rynek nowosc - loreal sunkiss.

Naturalna henna Khadi zniszczyła mi włosy?!

Farby chemiczne stosowałam od 18 roku życia przez ponad 5 lat. Zaczęło się od wypróbowania tzw. W tym czasie wypróbowałam różne firmy: Palette, Garnier oraz Loreal z pewnością każdemu z was znane przynajmniej ze sklepów i reklam. Oczywiście niezależnie od firmy na opakowaniach pojawiają się informacje o specjalnie dobranych składnikach, stosowanych by produkt korzystnie wpływał na włosy.

Komentarze

Farbowanie włosów henną z Amlą - pokrycie siwych włosów

Jest tu jakaś specjalistka od henna na wlosy? Ostatni raz farbowałam się w maju, przyciemnienie włosów, które latami były rozjaśniane okazało się sporym wyzwaniem i wymagało kilku farbowań, co mocno nadszarpnęło kondycje moich kłaków. Aktualnie mam na głowie jakiś dziwny jasny mysi blond, bardzo ciepły.

wypadanie włosów po hennie

Biuletyn nr 62 Tego nie powie Ci lekarz. Zdrowie dla wszystkich. Niech nikt nie odejdzie skrzywdzony. Nauczeni doświadczeniem przyjęliśmy podstawową zasadę : Pomagamy tylko tym, którzy sami chcą sobie pomóc. Nasz zespół wzmocniła nowa koleżanka - Ewelina Żelak i na dzień dobry poprosiliśmy ją o kilka słów do Biuletynu. No i jest G dy włos z głowy spada… Wypadanie włosów. Ten termin wbrew pozorom może dotknąć każdą osobę, w każdym wieku. Tak było ze mną. Mam 23 lata, a jednak ten problem nie jest mi obcy.

W przypadku brązów pewnie bym się na coś zdecydowała, ale farbuję na czerwienie i rudości, więc boję się ryzykować. Daj znać, jak z trwałością koloru : pozdrawiam. Najwierniejszy kolor jest jednak na próbniku w aptece. Przynajmniej jeśli chodzi o mój odcień :. Ja miałam straszną ochotę na tę farbę właśnie w kolorze czerwonym, ale na razie mam zapasy, więc tylko się na nią ślinię co jakiś czas ; Ciężko bardzo znaleźć zdjęcia po właśnie czerwieniach i rudościach stąd jeszcze bardziej kusi mnie wypróbowanie ;p.

Komentarze

Łysienie brwi i rzęs jest zupełnie normalnym procesem.

Jak wszystkie doskonale wiecie od prawie dwóch lat obsesyjnie wręcz dbam o włosy!

Zostaw swoją myśl