Wypadanie włosów po kreatynie - Ewa Salon Fryzjerski

Wypadanie włosów po kreatynie

wypadanie włosów po kreatynie

Lekarz medycyny estetycznej, Anestezjolog. Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej. Lekarz medycyny estetycznej.

kreatyna a wypadanie włosów... :)

Mam 18 lat nie dawno zauważyłem, że porobiły mi się zakola. Myślę że główną przyczyną jest stres. Od 2 lat ćwiczę na siłowni co wiąże się z używaniem odżywek, głownie kreatyna.

10 mitów o włosach/ PROSTOWANIE KERATYNOWE/ część 2

Babydream jest moim szamponowym ulubieńcem, choć nigdy nie poddałam się keratynowemu prostowaniu ;. Świetnie działa na moje włosy, chociaż są krócej "świeże" niż po innych szamponach bez SLSów. Robiłam zabieg około 2 tygodni temu.

wypadanie włosów po kreatynie

To chyba jedyna wada :D Dlatego zazwyczaj wyciskam tylko szklankę, chyba, że mam towarzystwo, a to często się zdarza :D Nawet tatę przekonałam do soków z cytrusów! Pięknie teraz wyglądają! Po pierwsze na szczęście go nie potrzebuję, bo moje włosy są w dobrej kondycji. Po drugie, zwyczajnie nie zniosłabym tego, że nie mam najmniejszych szans na to, zeby je zakręcić! Ja też mam niezbyt gęste włosy, a jednak nie było tak źle : Chociaż pierwsze 2 tygodnie włosy były aż za bardzo gładkie :. Hej : serio nie da się w żaden sposób później zakręcić tych włosów po takim zabiegu? Ja cały czas się waham i nie wiem co zrobić To zależy od włosów i przede wszystkim od produktu użytego do zabiegu - jedne działają silniej, a inne słabiej ;. Jestem dwa tygodnie po keratynowym prostowaniu.

Właśnie skończyłeś swój trening na siłowni i sięgasz po koktajl proteinowy. Podczas gdy twoje koktajle proteinowe mają pomóc twoim mięśniom w odzyskaniu i wzroście, twoje włosy mogą zostać osłabione, a nawet wypadać. Doniesiono o wzroście liczby mężczyzn doświadczających przyspieszonego wypadania włosów z powodu zażywania sproszkowanego białka wspierającego budowanie mięśni na siłowni. Chociaż istnieją sprzeczne badania i są w toku, niektóre badania wskazują, że niektóre składniki koktajli proteinowych mogą zwiększać poziom testosteronu. Składniki białka serwatkowego, w szczególności niektórych aminokwasów, zostały uznane w badaniach za potencjalną przyczynę zwiększenia poziomu testosteronu.

Komentarze

Keratyna jest białkiem, głównym budulcem włosa.

Skocz do zawartości. Masz wyłączony javascript.

Zostaw swoją myśl