Wypadanie włosów po mirenie

wypadanie włosów po mirenie

U mnie minął 3 kwietnia rok jak mam Mirenę i na początku maja ją usuwam. Podobnie jak piszecie to u mnie objawy podobnie, tylko u mnie tak mnie jeszcze dochodzi wzrost wagi właśnie z prędkością światła. Momo diety, ćwiczeń przez pół roku ledwo spadło 2 kg, a teraz znów się zaczeło, co staję na wagę to jestem przerażona Dłużej tego nie zniosę, a balast jaki mi ciązy w postać wagi jest dla mnie koszmarem. Co najgorsze najbardziej tyję w obwodzie brzucha, czuję się jak w 6 miesiącu ciązy.

Żyj zdrowo -forum dyskusyjne

Po tym jak rok temu założyłam wkładkę domaciczną Mirena niemal jednocześnie zaczęłam tracić włosy w ogromnych ilościach. Zbadałam wszelkie inne potencjalne przyczyny łysienia u specjalistów, ale niestety jestem wyraźnie uwrażliwiona na hormony zawarte w Mirenie. Czy po usunięciu wkładki jako przyczyny łysienia jest szansa na powrót włosów do stanu poprzedniego, czy to nieodwracalne wyłysienie?

Artykuły wybrane dla Ciebie

Skutki antykoncepcji hormonalnej - Co się stało z moją CERĄ i WŁOSAMI?

Ja po odstawieniu straciłam połowę włosów a skóra do dzisiaj wygląda jak koszmarek. Gdybym o tym wiedziała nigdy bym ich nie brała. A zapisał mi je lekarz aby wyleczyć trądzik

Przez Gość kolekina Przez Gość Ilona, 44 minuty temu w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. Przez Gość zakochana, 52 minuty temu w Życie uczuciowe. Przez Gość Maaa, 1 godzinę temu w Życie uczuciowe. Przez Gość gosc, 1 godzinę temu w Życie uczuciowe. Przez Gość Gosc, 1 godzinę temu w Życie uczuciowe. Przez Gość Gość, 1 godzinę temu w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. Przez Gość denzel, 3 godziny temu w Życie uczuciowe.

Czym może grozić niedobór żelaza, dlaczego ważne jest jego spożywanie, i jakie produkty obfitują w ten pierwiastek? Na te pytania odpowiedzi udziela dietetyk, mgr Marta Michalak-Tomasik. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?

Komentarze

U mnie minął 3 kwietnia rok jak mam Mirenę i na początku maja ją usuwam. Podobnie jak piszecie to u mnie objawy podobnie, tylko u mnie tak mnie jeszcze dochodzi wzrost wagi właśnie z prędkością światła.

Mam poważny problem i nie wiem, co zrobić. Od lat cierpię na zespół policystycznych jajników.

Zostaw swoją myśl