Wypadanie włosów po pasemkach

wypadanie włosów po pasemkach

Dzień dobry! Po tym zabiegu zmieniła się struktura włosów, stały sie mniej gęstsze i cieńsze. Minęły już 3 lata, gdy nie farbuję włosów i wszystko wróciło do normy prócz tego, że nie są już tak gęste. Bardzo chcialabym zrobić sobie pasemka jasne blond tylko obawiam się, że to może trwale uszkodzić strukturę włosa staną się cieńsze, przetłuszczające, kruche, rzadsze. Mam zamiar je zrobić tak by unikać góry głowy, tzn.

Styl.fm - Magazyn o modzie i urodzie

Udostępnienia 1 0 0 0 1 0 0 Powiązane posty Czytaj dalej 1 10 października Włosy Wypadanie włosów — czy naprawdę mam z tym problem? Wcierka z czarnej rzodkwi działa cuda, przynajmniej u mnie. Pamiętam jak 3 lata temu miałam coś takiego, że włosy wypadały mi garściami. Było to jesienią, pierwszy rok na studiach.

PRZYCZYNY WYPADANIA WŁOSÓW

Przez Gość.. Witam wszystkim.. Mam 19 lat.

Rozmowy Nasze akcje Kody Rabatowe Booking. Polki Moda i uroda Rozmowy o modzie i urodzie Fryzury. Wypadanie włosów po farbowaniu? Czy którejś z Was zaczęły wypadać włosy po farbowaniu? Jeśli tak to po jakiej farbie i po jakim czasie? Ja tak miałam po każdym farbowanie i nie ważne jakiej farby używałam.

Surowa zapytał a Mam problem Wczoraj rozjaśniłam sobie włosy na rudo-blond czyli mój naturalny kolor, zdejmowałam czarną farbę. Wszystko było ok, ale teraz umyłam włosy, rozczesuję je, i - za każdym razem włosy wypadają mi jak nigdy dotąd

Komentarze

Zobacz mój profil. Obecnie mam blond pasemka na jasnobrązowych włosach.

Zakupy Kobieta Publikuj na Wizaz.

Zobacz mój profil. Przez kilka miesięcy robiłam na włosach pasemka.

Zostaw swoją myśl