Wypadanie włosów po trittico

wypadanie włosów po trittico

Przez Gość pinokio, Sierpień 9, w Zdrowie i uroda. Pewnego dnia postanowiłam najzwyczajniej w swiecie to olac. Nie niszczyłam ich szamponami z marketów, ale nie miałam tez juz ochoty wydawac kasy na drogie specyfiki, wiec zaczełam kupowac najzwyklejszą dermenę, a zamiast odżywek po kazdym myciu wcierałam ampułki seboradinu.

Trittico CR

Witam, trudno o jednoznaczną odpowiedź, opis sytuacji jest nieco lakoniczny. Tak naprawdę objaw, który Pani opisuje jest problemem interdyscyplinarnym z zakresu dermatologii, gastroenterologii, psychiatrii, endokrynologii.

WYPADANIE WŁOSÓW PO CIĄŻY

Trittico CR to lek przeciwdepresyjny, który w swoim składzie zawiera trazodon. Główne wskazania do stosowania leku to przede wszystkim zaburzenia depresyjne, w tym także depresja, która przebiega z lękiem. W przeciwieństwie do innych leków psychotropowych trazodon mogą stosować osoby z jaskrą, a także zaburzeniami układu moczowego. Lek przeciwdepresyjny, pochodna triazolopirydyny. Trazodon jest inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny oraz antagonistą receptorów 5-HT 2 , których pobudzenie prowadzi zazwyczaj do bezsenności, lęku, pobudzenia psychoruchowego i zaburzeń sfery seksualnej. W przeciwieństwie do innych leków psychotropowych trazodon może być stosowany u pacjentów z jaskrą i zaburzeniami układu moczowego.

Tak, może być taki efekt uboczny stosowania escitalopramu, po zaprzestaniu kuracji włosy powinny odrosnąć. Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników. Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:. Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta? Załóż teraz. Masz pytanie? Pytania do specjalistów Dermatologia.

Miliony ludzi na całym świecie doświadczają problemu utraty włosów. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, podobnie jak sposobów leczenia tego schorzenia. Najważniejszymi działaniami są właściwe zdiagnozowanie przyczyny problemu i szybkie podjęcie spersonalizowanego leczenia. Do postawienia diagnozy konieczne są przeprowadzenie szczegółowego wywiadu medycznego, trichoskopii, analiza aktualnych badań morfologicznych. Nadmierne wypadanie włosów jest bardzo często efektem poważnych zaburzeń wewnątrzustrojowych czy niedoborów, dlatego tego problemu nie należy bagatelizować.

Komentarze

Rozmowy Nasze akcje Kody Rabatowe Booking.

Skocz do zawartości. Aktualnie masz wyłączony javascript.

Zostaw swoją myśl