Wypadanie włosów po zakończeniu karmienia piersią

wypadanie włosów po zakończeniu karmienia piersią

Jak w temacie ;- Bardzo mi zaczęły wypadać włosy — to jest 5 miesiąc karmienia piersią i kończę już tą przygodę i nagle zaczęły mi wypadać włosy jakbym się czymś napromieniowała ;- dramat. Poradźcie jakieś skuteczne preparaty błagam. Zamieszczone przez papuch: Jak w temacie ;- Bardzo mi zaczęły wypadać włosy — to jest 5 miesiąc karmienia piersią i kończę już tą przygodę i nagle zaczęły mi wypadać włosy jakbym się czymś napromieniowała ;- dramat. A dla spokoju sumienia może revalid albo merz specjal a do tego ampułki vichy… do wiosny będzie dobrze :Kciuki:. Dokładnie uważam jak koleżnka wyżej: Garsciami wyciągałam włosy a przestały wypadać teraz ok roku po porodzie, rozmawiałam z fryzjerką i też potwierdza że nawet do roku po porodzie moga wypadać. Na szczęście rosną już nowy.

Wypadanie włosów po ciąży a karmienie piersią

Pojawienie się miesiączki nawet przy karmieniu piersią jest normą i nie powinno niepokoić. Może być to problematyczne, ponieważ np. Do kiedy karmić piersią?

Przez Gość gość, Wrzesień 25, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. Bo u mnie jakiś hardcore :o włosy wychodzą garściami po prostu jestem załamana. Zawsze mialam dużo włosów, długie i grube.

wypadanie włosów po zakończeniu karmienia piersią

Niby nic to i niby się takimi rzeczami nie przejmuję, jednak kiedy zaczęły mi wypadać włosy, to początkowo odrobinę się przejęłam. Bo wypadały garściami i dosłownie wszędzie je widziałam… No tak, pomyślałam, w końcu przyszedł i czas na mnie, minęło 5 miesięcy od porodu i najwyższa pora, żeby stracić trochę włosów…. Nie pomaga zmiana umiejscowienia przedziałka, bo te małe, odrastające kępki są wszędzie. Co się takiego stało? I jak to możliwe, że zamiast dalej wypadać, włosy zaczynają z powrotem gęstnieć…??? Nie mam pojęcia, ale chciałabym dzisiaj opowiedzieć o tym, dlaczego po porodzie wypadają nam włosy i jak możemy je wzmocnić. Ale trudno. Kiedy w końcu pogodziłam się z faktem, że trzeba będzie zafundować sobie kurację odżywczą, zaszłam w ciążę.

Nie pamiętasz hasła. Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Witam wszystkich, dziewczyny pocieszcie mnie bo chyba wyłysieję.

Komentarze

Czy wiesz, na czym polega terapia naprzemienna przy sterydoterapii?

Ten problem zna zdecydowana większość młodych mam. W kilka tygodni po porodzie kobiety często obserwują znaczny ubytek włosów, a także drastyczne pogorszenie ich wyglądu.

Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy.

Zostaw swoją myśl