Wypadanie włosów szampon w kostce

Szampon do włosów w kostce o pięknym kwiatowym zapachu to świetna alternatywa dla tradycyjnych, płynnych szamponów. Przede wszystkim doskonale oczyszcza włosy oraz skórę głowy, a dzięki zawartości naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych sprawia, że słabe, skłonne do wypadania włosy stają się mocniejsze, lepiej odżywione i przygotowane do dalszej pielęgnacji. Ekstrakt z pędów sosny zwyczajnej działa ściągająco na skórę głowy, przez co utrudnia wypadanie cebulek włosów. Kostka świetnie się pieni i jest bardzo wydajna, wystarczy nawet na ok. Dzięki papierowym opakowaniom mamy okazję także przysłużyć się środowisku ograniczając zaśmiecanie planety plastikowymi butelkami.

SZAMPON W KOSTCE DO WŁOSÓW

Szampon do włosów w kostce o pięknym kwiatowym zapachu to świetna alternatywa dla tradycyjnych, płynnych szamponów. Przede wszystkim doskonale oczyszcza włosy oraz skórę głowy, a dzięki zawartości naturalnych olejów i ekstraktów roślinnych sprawia, że słabe, skłonne do wypadania włosy stają się mocniejsze, lepiej odżywione i przygotowane do dalszej pielęgnacji. Ekstrakt z pędów sosny zwyczajnej działa ściągająco na skórę głowy, przez co utrudnia wypadanie cebulek włosów.

WYPADANIE WŁOSÓW! JAK ZAPOBIEGAĆ?

Zdecydowana większość osób co codziennej pielęgnacji włosów używa tradycyjnego szamponu. Spośród nich wyłonić można niewielką liczbę tych, którzy myją włosy szamponem w kostce. Czym jest ten produkt i dlaczego staje się tam popularny?

wypadanie włosów szampon w kostce

Kiedy pracowaliśmy nad recepturą szamponu w kostce, bardzo zależało nam na tym, żeby był wydajny i przy okazji wpisywał się w ideę zero waste. A przede wszystkim, żeby działał na włosy co najmniej tak dobrze, jak tradycyjny produkt tego rodzaju. Udało się. Stworzyliśmy produkt bazujący na roślinnych składnikach idealny do codziennego stosowania przy wszystkich typach włosów. Szampon, którego nie musimy pakować w plastikową butelkę, dzięki czemu Wy również macie świadomość, że nie przyczyniacie się do zbędnego zanieczyszczania środowiska. Podczas użycia szamponu powstaje obfita, gęsta piana o cytrusowym zapachu, która doskonale oczyszcza i bez problemu się zmywa, a także pielęgnuje włosy, unosi je u nasady i pozostawia po sobie blask. Po pierwszych testach możemy śmiało zaryzykować tezę, że kto raz spróbuje naszego szamponu w kostce, prawdopodobnie nie będzie chciał już wrócić do tego tradycyjnego w plastikowej butelce. Włosy po jego użyciu podziękują Ci za ekstra objętość, odżywienie i z czasem również za gęstość pozdro olej rycynowy! A planeta za to, że nie będziesz jej obciążać zbędnymi śmieciami.

Kiedy pracowaliśmy nad recepturą szamponu w kostce, bardzo zależało nam na tym, żeby był wydajny i przy okazji wpisywał się w ideę zero waste. A przede wszystkim, żeby działał na włosy co najmniej tak dobrze, jak tradycyjny produkt tego rodzaju. Udało się. Stworzyliśmy produkt bazujący na roślinnych składnikach idealny do codziennego stosowania przy wszystkich typach włosów. Szampon, którego nie musimy pakować w plastikową butelkę, dzięki czemu Wy również macie świadomość, że nie przyczyniacie się do zbędnego zanieczyszczania środowiska. Podczas użycia szamponu powstaje obfita, gęsta piana o cytrusowym zapachu, która doskonale oczyszcza i bez problemu się zmywa, a także pielęgnuje włosy, unosi je u nasady i pozostawia po sobie blask.

Komentarze

Mycie włosów szamponem to norma.

Różnymi, mniej więcej co dwa miesiące próbowałam nowy przepis. Nie tylko swoje własne, spróbowałam przepisy od wszystkich świętych.

Zostaw swoją myśl