Wypadanie włosów w czasie karmienia

wypadanie włosów w czasie karmienia

Jak nie zadbam o włosy, to wyłysieję! To myśl niejednej kobiety, która przyzwyczajona do swojej wspaniałej, bujnej fryzury w ciąży nagle traci włosy w ilościach hurtowych. Często winę za wypadanie włosów zwala się na karmienie piersią. Czy faktycznie tak jest, że karmienie piersią powoduje nadmierną utratę włosów po porodzie? Akcja zakończona.

Karmienie piersią i włosy | Dlaczego wypadają nam włosy po ciąży? (i coś dla Was)

Przez Gość będę łysa Karmię Synka 3,5 miesiąca i od dwóch, trzech dni tak wypadają mi włosy, że boję się ich w ogóle dotykać, bo jak to zrobię zostaje mi w dłoni cały pęk : Co robić? Przywróć formatowanie.

Przed ciążą. Termin porodu Poród naturalny Cesarskie cięcie Połóg Jak schudnąć po porodzie. Rozwój niemowlaka Pielęgnacja niemowlaka Dieta niemowlaka Choroby i dolegliwości niemowląt.

wypadanie włosów w czasie karmienia

Przez Gość Jowita , Wrzesień 27, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. I włosy tak obficie mi wychodza ze jak idę je myć to mi sie płakać chce. Szkoda ze nie moge zdj tu zamieścić byście nie uwierzyły. Dzis nawet moj maz to zauważył a on na nic uwagi nie zwraca. Włosy wychodza mi całymi płatami jakbym była po chemioterapii. I to jest przerażajace. Mam ochotę je ściąć a sa ładne i długie : Zaczynam łysieć , przy czole na skórze mam białe prześwity : wyobrażacie sobie? Troche karmie piersią bo głownie daje mm i dzis pomyslałam ze chyba oleje to KP i zacznę brac jakieś hardcorowe suplementy na włosy.

O nadmiernym wypadaniu włosów po porodzie krąży wiele mitów. Niektóre straszą permanentnym łysieniem, inne zachęcają mamy do stosowania wątpliwych diet. To prawda, że wiele kobiet po porodzie boryka się z problemem wypadających włosów. Ale nie wpadajmy w panikę.

Komentarze

Jeżeli chodzi o środki powierzchniowe na włosy jak szampony, wcierki może je Pani stosować bez większych ograniczeń - o ile przed kontaktem z dzieckiem dokładnie usuwa je Pani z włosów.

Gdy byłam w ciąży nie myślałam o niczym innym tylko o tym żeby dziecko urodziło się zdrowe — pewnie tak jak Ty.

Przez Gość Jowita , Wrzesień 27, w Ciąża, poród, macierzyństwo i wychowanie dzieci. I włosy tak obficie mi wychodza ze jak idę je myć to mi sie płakać chce.

Zostaw swoją myśl