Yves rocher szampon na wypadanie włosów

yves rocher szampon na wypadanie włosów

Zapewne wielu z Was zna firmę Yves Rocher. Sama miałam okazję nie raz używać jej kosmetyków i  każdy sprawdził się fajnie. Co jakiś czas wracam do nich z sentymentu. Tym razem sięgnęłam po coś do włosów. Szampon i odżywka stymulująca przeciw wypadaniu włosów.

Pozytywne zaskoczenie – włosowe produkty Yves Rocher

Szampon stymulujący przeciw wypadaniu włosów ml — zapomnij o włosach zostających na szczotce Wypadanie włosów to naturalny proces, który czasami nasila się na tyle, że fryzura zaczyna się wyraźnie przerzedzać. Nie bagatelizuj tego problemu! Wybierz Szampon stymulujący przeciw wypadaniu włosów Yves Rocher i ciesz się mocnymi i zdrowymi włosami. Dlaczego włosy wypadają?

Opis produktu

Zakupy Kosmetyczne Wrzesień 2014 / PannaNaturalna91

Nie znam tych szamponów i odkąd stosuję ziołowe z Farmony nie mam ochoty poznawać nowych :D. Nigdy nic od nich nie miałam :o Zapraszam na nowy post : www. Przyznam, że akurat szamponu volume nie miałam okazji testować. Jak to mówią - nic straconego :D. Ja też często zmieniam szampony , wiec nie wykluczone ze kiedyś po niego sięgnę ;. Dziękuję za każdy komentarz!

yves rocher szampon na wypadanie włosów

Szampon stymulujący przeciw wypadaniu włosów ml — zapomnij o włosach zostających na szczotce Wypadanie włosów to naturalny proces, który czasami nasila się na tyle, że fryzura zaczyna się wyraźnie przerzedzać. Nie bagatelizuj tego problemu! Wybierz Szampon stymulujący przeciw wypadaniu włosów Yves Rocher i ciesz się mocnymi i zdrowymi włosami. Dlaczego włosy wypadają? Otoczka kolagenowa wokół korzenia włosa z czasem może ulec osłabieniu. Wówczas pasma są gorzej odżywione, stają się dużo cieńsze i słabiej trzymają się skóry głowy, aż w końcu wypadają.

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Pochodzący z regionu Morza Śródziemnego i z Ameryki Południowej biały łubin jest rośliną powszechnie uprawianą w Europie. Wyciąg z ziaren bogaty w proteiny i lipidy ma właściwości zapobiegające wypadaniu włosów. Wyciąg ten jest również znany ze swych właściwości stymulujących mikro krążenie skórne. Biały łubin wyselekcjonowany przez Naukowców Laboratorium Yves Rocher pochodzi z ekologicznych upraw.

Komentarze

A jego zapach Właśnie przez ten łubin śmierdział mi jak zielsko.

Skład tego szamponu mnie nie zachęca, no chyba, że do stosowania raz na jakiś czas. Gratulacje dla zwyciężczyni!

Zostaw swoją myśl