Zabiegi na wypadajace wlosy

zabiegi na wypadajace wlosy

W naszych gabinetach oferujemy Państwu najwyższej jakości zabiegi trychologiczne. Dzięki uprzedniemu badaniu nasi specjaliści są w stanie dobrać właściwy — co za tym idzie najbardziej skuteczny i odpowiedni zabieg na skórę głowy i włosy. Leczenie łysienia musi być dopasowane indywidualnie, w zależności od przyczyny wypadania włosów. Specjalista trycholog bada skórę głowy, ocenia stan mieszków włosowych, cebulek, jak i faz fizjologicznych wzrostu włosa. Ważne jest wykonanie odpowiednich badań laboratoryjnych, takich jak morfologia krwi, poziom hormonów męskich, żeńskich oraz tarczycy.

Zabiegi na włosy

Wypadanie włosów to problem, z którym boryka się coraz więcej osób. Nieodpowiednia pielęgnacja, wysoki poziom stresu, zaburzenia hormonalne, problemy zdrowotne i nieprawidłowa dieta — to wszystko odbija się na ich kondycji. Co zrobić, gdy mamy coraz mniej na głowie, a coraz więcej na szczotce?

Mocniejsze włosy — lepsze odżywienie skóry głowy i cebulek sprawia, że włosy stają się zdrowsze;. Redukcja wypadania włosów — włosy odzyskują brakujące składniki i przestają przedwcześnie wypadać;. Odrastające włosy — zwiększony metabolizm sprawia, że włosy odrastają szybciej i gęściej. Mezoterapia igłowa głowy polega na ostrzykiwaniu skóry głowy przy użyciu specjalnego pistoletu lub strzykawki. Odpowiednie substancje lecznicze wstrzykuje się w skórę głowy w taki sposób, żeby wzmocniły cebulki i odżywiły włosy. Mezoterapia skóry głowy powstrzymuje proces wypadania włosów.

Mezoterapia to specjalistyczny zabieg, który jest polecany w szczególności osobom, które zauważyły u siebie oznaki nadmiernego wypadania włosów lub łysienia. U zdrowego człowieka dziennie ma prawo wypaść około włosów. Jeśli ich ilość jest znacząco wyższa albo włosy nie odrastają tak, jak powinny, wówczas mówimy o łysieniu. Utrata włosów może mieć charakter miejscowy lub obejmujący całą owłosioną skórę głowy. Mezoterapia może stanowić rodzaj kuracji i zarazem profilaktyki. Za jej pomocą przywraca się skórze głowy odpowiednie mikrokrążenie i jednocześnie pobudza się cebulki do wzrostu. Metodę tę poleca się nie tylko osobom dotkniętym łysieniem zwłaszcza androgenowym czy plackowatym , ale też tym, które zaczęły tracić włosy w wyniku gorszego krążenia, zmian hormonalnych występujących w okresie ciąży i karmienia piersią , czy też wielu innych przyczyn, które mają podłoże czysto mechaniczne.

Strona główna » Domowe Leczenie » Zabiegi pielęgnacyjne » Babcine sposoby na wypadające włosy! Wypadanie włosów może być poważnym problemem. Dotyczy niemal każdego człowieka, bez względu na płeć czy wiek. Przyczyn wypadania włosów może być wiele.

Komentarze

Wypadanie włosów to powszechnie występujący problem.

Polecamy Państwu wykonywane przez nas zabiegi na włosy, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Jako specjaliści w zakresie trychologii, stosujemy sprawdzone preparaty, a także sposoby, dzięki którym eliminujemy zróżnicowane problemy związane ze skórą głowy i włosami.

Polecamy Państwu wykonywane przez nas zabiegi na włosy, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Jako specjaliści w zakresie trychologii, stosujemy sprawdzone preparaty, a także sposoby, dzięki którym eliminujemy zróżnicowane problemy związane ze skórą głowy i włosami.

Zostaw swoją myśl