Zabiegi na wypadanie włosów szczecin

zabiegi na wypadanie włosów szczecin

Polecamy Państwu wykonywane przez nas zabiegi na włosy, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Jako specjaliści w zakresie trychologii, stosujemy sprawdzone preparaty, a także sposoby, dzięki którym eliminujemy zróżnicowane problemy związane ze skórą głowy i włosami. Jako doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie rozwiązania Państwa problemów i zwalczyć liczne problemy, które uniemożliwiają normalne funkcjonowanie. Polecamy zapoznanie się z różnymi problemami dotyczącymi skóry głowy, którymi się zajmujemy. Każdy problem został dokładnie opisany na naszej stronie internetowej, dzięki czemu będziecie Państwo mieli możliwość zyskania niezbędnej wiedzy i wstępnego zdiagnozowania problemu oraz jego skali.

Trychologia

Premium Plus. Aleja Powstańców Wielkopolskich 33a , Szczecin. Jolanta Nowakowska-Socha. Powiększ mapę.

Łysienie najczęściej jest spowodowane zaburzeniami hormonalnymi, stresem lub ciężkim przeżyciem, często ma podłoże genetyczne, zaburzenie mikrokrążenia w skórze głowy. Terapia ta musi być przeprowadzona kompleksowo poprzez zastosowanie zewnętrznego jak i wewnętrznego leczenia farmakologicznego, przeprowadzanego przez lekarzy wielu specjalizacji: lekarza dermatologa, endokrynologa, ginekologa, diabetologa, do których koniecznie należy się udać w przypadku tego problemu. W ofercie leczenia łysienia mogą Państwo skorzystać z szeregu zabiegów pobudzających ich wzrost oraz wykonać analizę rodzaju skóry głowy i włosów w celu dobrania odpowiedniej pielęgnacji — dostosowanej do indywidualnych potrzeb osłabionych włosów i problematycznej skóry głowy. Łysienie całkowite  — wypadanie włosów na całym ciele.

Specjalizacja ta pozwala na dostarczenie do mieszków włosowych niezbędnych minerałów i substancji, aby pobudzić odrost włosa, przyśpieszyć jego wzrost, a także zaleczyć i przeciwdziałać  wszelkim problemom skóry głowy. Profesjonalne metody diagnostyki Trychologicznej pozwalają dokonać wnikliwej analizy skóry głowy, mieszków włosowych, zdiagnozować i pomóc we wszelkich typach dolegliwości związanych z włosami:. Stres , niezdrowa dieta, nieprawidłowo działające hormony, nieodpowiednia pielęgnacja, różne zabiegi fryzjerskie , mogą przyczynić się do znacznego pogorszenia stanu naszej skóry na głowie, oraz włosów. Rozumiem że tylko prawdziwie holistyczne podejście do całego organizmu, współpraca z endokrynologiem, dermatologiem,  dietetykiem pozwoli  wyeliminować zdecydowaną większość problemów dotyczących naszych włosów i skóry głowy. Wizytę rozpoczynamy od dokładnego wywiadu z klientem, oraz wykonania trichoskopowej analizy skóry głowy mikrokamerą, co pozwala nam ocenić stan skóry głowy, mieszków włosowych, pracę gruczołów łojowych, kondycję włosa. Po wnikliwej analizie problemu , ustalany jest indywidualny program leczenia, częstotliwości i rodzaju zabiegów, preparatów do kuracji zabiegowej oraz domowej odpowiednich dla danego klienta. Podczas całej kuracji klient znajduje się pod opieką specjalisty Trychologa, na bieżąco podczas regularnych kontroli dopasowujemy kurację,  aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Wizyty finansowane do końca grudnia Specjalista dermotrychologii z wykształceniem medycznym, specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry głowy i włosów oraz w zabiegach detoksykujących i regenerujących włosy. Główny doradca w zakresie suplementacji trychologicznej i wpływie hormonów na wypadanie włosów. Zabieg regeneracji włosów. Wizyty finansowane do końca grudnia Trycholog, kosmetolog Doświadczony diagnosta w zakresie schorzeń skóry głowy i włosów. Specjalista w wykonywaniu zabiegów trychologicznych i doborze indywidualnych terapii zapobiegających wypadaniu włosów. Jeżeli istnieją wskazania pobiera materiał do badań w kierunku bakterii i grzybów.

Komentarze

W naszych gabinetach oferujemy Państwu najwyższej jakości zabiegi trychologiczne. Dzięki uprzedniemu badaniu nasi specjaliści są w stanie dobrać właściwy — co za tym idzie najbardziej skuteczny i odpowiedni zabieg na skórę głowy i włosy.

Zostaw swoją myśl