Ziaja odżywka przeciw wypadaniu włosów - Ewa Salon Fryzjerski

Ziaja odżywka przeciw wypadaniu włosów

ziaja odżywka przeciw wypadaniu włosów

Specjalistyczny szampon z proteinami białego łubinu — substancją o udowodnionej skuteczności przeciw wypadaniu włosów, działającą poprzez inhibicję 5 alfa-reduktazy i stymulację metabolizmu komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Polecany od 14 roku życia. PROBLEM: nadmierne wypadanie włosów zależne od czynników zewnętrznych agresywne zabiegi fryzjerskie, w szczególności przegrzewanie włosów oraz przyczyn typu: łojotokowe zapalenie skóry, łupież, zachwiana gospodarka hormonalna, stres, niedobór mikroelementów. WSKAZANIA: włosy zniszczone zabiegami fryzjerskimi, nadmiernie przetłuszczające się, dla kobiet po porodzie i w okresie menopauzy oraz dla osób z początkowym stadium łysienia. Preparat hypoalergiczny Łagodny dla skóry głowy Dostępny w aptekach. Nanieść szampon na mokre włosy.

Biotebal, Odżywka przeciw wypadaniu włosów

Szampon przeciw wypadaniu włosów - przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Ogranicza ich wypadanie oraz wydłuża fazę wzrostu włosa. Strona główna Zamów leki Strefa marek Ziaja Med Kuracja Wzmacniająca, szampon przeciw wypadaniu włosów, ml - cena 8. Ziaja Med Kuracja Wzmacniająca, szampon przeciw wypadaniu włosów, ml.

Polecany od 14 roku życia. Masować równomiernie do uzyskania piany. Dokładnie spłukać, czynność powtórzyć.

vichy ampułki przeciw wypadaniu włosów jak stosować

Zainteresował mnie ; Przydałby mi się taki :D Ostatnio włosy lecą i jak Po kolejnej przerwie znów wracam ; Mam nadzieje, że Święta jak i Majówkę spędziliście z uśmiechem na twarzy i wypoczęliście ;. Bardzo cenię swoje włosy, i uwielbiam o nie dbać, bardzo zdziwiłam się gdy zobaczyłam na szczotce ile ich wypada. Bardzo miła Pani w sklepie Ziaji poleciła mi szampon przeciw wypadaniu włosów, wraz z odzywką o której w najbliższym czasie. Zestaw nie kosztował więcej niż 15 zł. Więc postanowiłam zaryzykować. O d Producenta :.

Specjalistyczny szampon z proteinami białego łubinu — substancją o udowodnionej skuteczności przeciw wypadaniu włosów, działającą poprzez inhibicję 5 alfa-reduktazy i stymulację metabolizmu komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Nanieść szampon na mokre włosy. Masować równomiernie do uzyskania piany. Dokładnie spłukać, czynność powtórzyć. Może być stosowany codziennie. Aby osiągnąć najlepsze efekty niezbędne jest regularne prowadzenie kuracji.

Komentarze

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy.

Zdjęcie ma charakter informacyjny.

Zostaw swoją myśl