O nas

Zabieg jest w 100% bezpieczny dla włosa. Salon kosmetyczny rozpoczął działalność w 1994 roku. Co więcej po długich poszukiwaniach udało się nam znaleźć także idealną lokalizację.

Nasi styliści fryzur dbają o to, by przemiana była nie tylko korzystna, ale przede wszystkim, by była komfortowa dla klienta.

Dzięki pasji i zaangażowaniu personelu pomagamy Naszym klientom zachować skórę w doskonałej kondycji i na długo uczynić ją młodą. Nasz salon fryzjerski łączy się z kosmetycznym, tak aby zapewnić klientom pełen zakres usług.

Salon ma w ofercie fachowe usługi fryzjerskie i kompleksową kosmetykę twarzy i ciała. Dobry fryzjer jest osobą, która nieustannie chce się uczyć i potrafi troszczyć się o innych.

Zarówno to, czego doświadczą Państwo na fryzjerskim fotelu, jak również cała przestrzeń salonu, utrzymane będą w wysmakowanym stylu – charakterystycznym dla dekady, w której swoje małe dzieła sztuki tworzył we Francji nasz uzdolniony rodak. Stała współpraca z lekarzem dermatologiem, specjalistą medycyny estetycznej stwarza możliwość konsultacji i optymalnego zaspokojenia potrzeb naszych klientów. Rozmowa z Klientem to jego klucz do sukcesu.

Fryzjer stylista to osoba, która pomyśli o wszystkim. To oni tworzą niepowtarzalny klimat i atmosferę. Każdy dzień dla nas to nowe wyzwanie, nowe możliwości w poszukiwaniu piękna i dążeniu do niego.

To nasza specjalność. Nasze stylizacje fryzur dopasowujemy indywidualnie, korzystając przy tym z najwyższej jakości naturalnych kosmetyków.

Padały także takie pomysły jak “ZIelona herbata”, “Róża” czy Mleko z Miodem”. Nie stosuję produktów o chemicznym składzie ani o niskiej jakości. Nie uznaję pracy na produktach niesprawdzonych lub z niższej półki, uważam, że lepiej kupić jeden droższy ale porządny produkt. Stała współpraca z lekarzem dermatologiem, specjalistą medycyny estetycznej stwarza możliwość konsultacji i optymalnego zaspokojenia potrzeb naszych klientów.

Salon
Salon
Salon
Salon