Koloryzacja naturalna Ewa Salon Fryzjerski

Naturalna koloryzacja włosów – dlaczego warto?

  • mniej szkodliwych substancji w kontakcie ze skórą głowy i włosami,
  • długofalowa poprawa kondycji włosów,
  • mniej problemów skórnych,
  • mniejszy wpływ na degenerację środowiska.

Niektóre naturalne produkty do koloryzacji włosów mogą też wypłukiwać się szybciej lub też dawać słabszy efekt, choć często to kwestia natury lub kondycji naszych włosów. Ta wyjątkowa formuła pozwala na głębokie umieszczenie pigmentu we włosie, trwały kolor i pielęgnację. rodzaju stogu siana i naprawdę trudno było je ujarzmić.

Używamy wysokiej jakości produktów do pielęgnacji, udzielamy porad dotyczących pielęgnacji w domu, ciągle poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na komfort Klientów i kondycję ich włosów.

Inne - mogą być bardziej oporne i będą potrzebowały na to więcej czasu (więcej farbowań). Wykonanie dwuetapowej koloryzacji diamentowej nie tylko pozwala nam uzyskać wyrazisty, niezwykle soczysty i wspaniale lśniący odcień, ale także pozostawia włosy zdrowe i silne, o wyrównanej strukturze.

Nie zawsze bowiem 100% naturalny skład będzie dawał nam zamierzony efekt, jeśli produkt nie będzie stabilny. Po wielu latach stosowania chemicznych farb- zarówno drogeryjnych, jak i profesjonalnych- takich jak: Matrix, Wella, L'oreal, Garnier, Joanna, Londa i wiele innych- znakomita część długości moich włosów nadawała się do ścięcia. Zawiera on lipidy identyczne z tymi w zdrowych włosach, które tracimy z upływem czasu.

Wygoda zastosowania, jaki daje gotowy produkt, niesie ze sobą inne aspekty. Ostatecznie na zastosowanie farby naturalnej zdecydowałam się w momencie, kiedy walczyłam z wypadaniem włosów, a farby chemiczne tylko potęgowały ten problem.

henna, wymagają zakwaszenia i odstawienia na jakiś czas przed nałożeniem na włosy. Nie zawsze jednak idzie ona w parze z jakością. Masz naturalny kolor włosów, chcesz zmiany, ale boisz się, że koloryzacja osłabi kondycję Twoich włosów? Farbujesz włosy od dłuższego czasu i masz wrażenie, że Twoje włosy są przesuszone? A może po prostu ekologia jest dla Ciebie bardzo ważna? Mamy dla Ciebie rozwiązanie – ten artykuł jest właśnie dla Ciebie! Istnieją naturalne farby do trwałej koloryzacji włosów.

>