Aknenormin wypadanie włosów

7 skutecznych tabletek przeciw wypadaniu włosów !

Miliony ludzi na całym świecie doświadczają problemu utraty włosów. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, podobnie jak sposobów leczenia tego schorzenia. Najważniejszymi działaniami są właściwe zdiagnozowanie przyczyny problemu i szybkie podjęcie spersonalizowanego leczenia. Do postawienia diagnozy konieczne są przeprowadzenie szczegółowego wywiadu medycznego, trichoskopii, analiza aktualnych badań morfologicznych.

Moja córka od tygodnia bierze Aknenormin 30mg na dobę , ma trądzik i łojotok. Właśnie zaczęły jej mocno wypadać włosy, chociaż pani dermatolog zapewniała, że to nie nastąpi. Dodam, że córka ma 16 lat. Czy to może być spowodowane tymi tabletkami? Wypadanie włosów może być objawem związanym z leczeniem retinoidami. Powinny Panie zgłosić się do lekarza prowadzącego. Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Pani Doktor, mam ogromny problem. Około 2 miesiące po skończeniu kuracji Izotekiem włosy zaczęły wypadać mi dosłownie garściami. Niedługo zostanę łysa. Dodam, że w trakcie kuracji stan włosów uległ znacznej poprawie niż przed.

Komentarze

Jeśli włosy wypadają zbyt gwałtownie, fakt ten zaczyna nas martwić.

Konstantin+

KisoN

Lexa05

Zostaw swoją myśl