Aktywny olej pieprzowo - łopianowy przeciw wypadaniu włosów

Indeks: FLO Olej Floresan przeznaczony jest do pielęgnacji włosów osłabionych i wypadających. Dzięki unikalnej kombinacji olejów roślinnych skutecznie wzmacnia włosy, hamuje ich wypadanie oraz spowalnia proces łysienia. Nadaje włosom miękkość i połysk. Ogranicza świąd skóry głowy, zmniejsza łojotok i pogrubia włosy.

Floresan - Aktywny Olej Pieprzowo - Łopianowy "Przeciw Wypadaniu Włosów"

Włosomania efekty współpracy szkolenia online z Sophie CzeryMoja

Aktywny olej pieprzowo-łopianowy  to sprawdzony środek w walce z łysieniem o różnym podłożu. Zawarte w składzie olej łopianowy i  ekstrakt z papryki ostrej  wnikają głęboko w strukturę skóry, ujędrniając ją i odżywiając cebulki włosów. Olej przynosi efekty zarówno przy umiarkowanym, jak i obfitym, wypadaniu włosów. Może być stosowany także w profilaktyce. Szczególnie skuteczny jest w połączeniu z szamponem i innymi produktami z serii łopianowej. Produkt może wywoływać delikatne pieczenie skóry, które znika po spłukaniu oleju. Więcej informacji na temat olejowania włosów znajdziecie pod poniższymi adresami:. Receptura szamponu oparta jest na  ekstraktach z łopianu  i  szyszek chmielu. Formuła szamponu zapewnia intensywny efekt: odżywia cebulki włosowe i pozytywnie wpływa na strukturę włosów.

Komentarze

Olej pieprzowo - łopianowy jest potężnym i sprawdzonym lekarstwem w walce z łysieniem o różnym podłożu. Przynosi efekty zarówno przy niewielkim wypadaniu włosów jak i obfitym, może być też stosowany profilaktycznie.

iNDE�

Krótka data.

victoria!

A_Kulik

Zaciekawiłaś mnie, kurcze, aż chyba się skuszę : Też mi się marzy wypełnienie zakola

linkru

Zostaw swoją myśl