Babuszka agafia aktywne serum ziołowe na porost włosów opinie

Mi starczył na ponad 3 miesiące i byłam bardzo zadowolona z jego działania. W moim wypadku nie przyspieszyła przyrostu ani trochę. Pojawiły się baybiki i na tym chyba pozostanę

Apteczka Agafii Serum Ziołowe Na Porost Włosów 150 ml

Recenzja lekkopoważna #3 - Serum na porost włosów Agafii

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Aktywne serum ziołowe na porost włosów zawiera w swoim składzie kompleks ekstraktów i olejów z roślin stymulujących pobudzenie wzrostu - prawoślaz, cytryniec chiński, żeń-szeń, melisa, korzeń łopianu, pokrzywa, kotki brzozowe oraz prowitaminę B5, kompleks drożdży piwnych, papryczkę chili i Climabazol. Składniki aktywne: - Prawoślaz - działa osłaniająco, zmiękczająco, pozwala utrzymać prawidłowe nawilżenie. Działa tonizująco na skórę głowy.

Pierwszy raz na Wizaż Zarejestruj się. Nie pamiętasz hasła? Na podany wyżej adres email wyślemy nowe utworzone losowo hasło. Po zalogowaniu proszę ustwić nowe hasło. Masz już konto?

Chyba się skuszę na te serum, ale jak przestanę pić drożdże :. Nie mierzę już, gdyż za każdym razem wychodziło mi coś innego. Jeśli na zdjęciach widać, że urosły to musi być to spory przyrost ; Sama się zdziwiłam ;. Zimą moje włosy były odporne na wszystko :P Wiosną ruszyły a tonik dodatkowo je "pogonił" ;.

Komentarze

ArjLover

RIKS

Zostaw swoją myśl