Balsam przeciw wypadaniu włosów

balsam przeciw wypadaniu włosów

Przerzedzona fryzura to nie tylko problem mężczyzn. Dotyka on także wielu kobiet. Przyczyny mogą być różne, poczynając od uwarunkowań genetyczny, poprzez zaburzenia hormonalne, złą dietę , stres, a kończąc na reakcji na leczenie. Konieczne jest zdiagnozowanie istoty problemu i jej wyeliminowanie, a także zastosowanie właściwej kuracji hamującej szkodliwy proces. W linii naszych preparatów przeciw wypadaniu włosów znajduje się specjalistyczny szampon, maska oraz komplet ampułek z silnie skoncentrowanymi substancjami. Produkty posiadają recepturę, na którą składają się cenne substancje odżywcze, ekstrakty roślinne oraz witaminy.

BANIA AGAFII balsam przeciw wypadaniu włosów

Przeznaczenie:  nadmierne wypadanie włosów, zapobieganie wypadania włosów. Klient ma prawo do zwrotu towaru w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki bez podania przyczyny. Klient zobowiązany jest do przesłania na piśmie oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość wraz z towarem. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu - jeżeli takie posiadał.

10 CM WŁOSÓW W TRZY MIESIĄCE! - NAJLEPSZE SUPLEMENTY I SPOSOBY NA WYPADAJĄCE WŁOSY

Możesz w tym czasie u niego kupować, jednak wysyłka towaru może się opóźnić. Balsam przeciw wypadaniu włosów, doskonale odbudowuje wewnętrzną i zewnętrzną strukturę włosów. Dodaje objętości i witalności. Włosy są bardziej gładkie i jedwabiste. Dodaje siły i blasku.

Komentarze

CNSoftware

jam-session

Power

Zostaw swoją myśl