Bandi ekstrakt przeciw wypadaniu włosów opinie

bandi ekstrakt przeciw wypadaniu włosów opinie

Lekki, regenerujący olejek do włosów, które wymagają intensywnej odbudowy. Polecamy do włosów suchych, zniszczonych stylizacją i farbowaniem. Składniki aktywne w kolejności alfabetycznej : kompleks kondycjonerów do włosów , olej arganowy , olej buriti , olej chia. Receptury naszych produktów stale udoskonalamy i aktualizujemy w ramach zaangażowania marki w innowacje. W związku z tym lista składników widoczna na naszej stronie internetowej może czasami nieznacznie różnić się od składu na opakowaniu.

BANDI TRICHO - ESTHETIC, CZYLI NOWA LINIA PRODUKTÓW DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW

PIELĘGNACJA MIESIĄCA #2

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Skoncentrowany i aktywny ekstrakt na skórę głowy, przeciw wypadaniu włosów o różnej etiologii. Głównymi składnikami preparatu są substancje rozszerzające naczynia krwionośne, stymulujące mikrokrążenie, pobudzające odżywienie i dotlenienie opuszki włosa. Na skutek tego procesu dochodzi do aktywacji podziałów komórek macierzy i nasilenia wzrostu włosów. Ekstrakt zawiera również substancje o intensywnym działaniu przeciwzapalnym, aby skutecznie walczyć z nadmierną utratą włosów. Należy unikać kontaktu preparatu z oczami i błonami śluzowymi.

Ja mam problem z wypadaniem przez farbowanie. Trochę więcej o nim poczytam i możliwe, że się skuszę :. Muszę koniecznie go wypróbować, bo moim włosom przydałoby się coś na wzmocnienie. O bardzo ciekawy wprawdzie zachamowałam wypadanie włosów ale taki produkt szczególnie na wiosnę się przyda, bo wtedy włosy zaczynają wypadać Nie mialam jeszcze do czynienia z tą marką : fajna sprawa ; pozdrawiam i zapraszam :. Niedawno pisałam Wam o rewelacyjnym olejku do kąpieli firmy Bandi ,a dziś przychodzę do Was z kolejnym ciekawym produktem tej firmy,a mianowicie:.

Komentarze

dronster

Dodawaj swoje kosmetyki do ulubionych, dzięki czemu łatwo je znajdziesz, posortujesz i zaplanujesz zakupy. Biostymulujący lotion na skórę głowy.

Feodal

Zostaw swoją myśl